Menu

Sprzedaż i krótka sprzedaż - produkt (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788326439506 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Elder Alexander 
  • Wydawnictwo Wolters Kluwer 
  • Ilość stron 340 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Każdy początkujący inwestor giełdowy wie, jak należy kupować, ale to właśnie umiejętność sprzedaży w dobrym momencie daje przewagę nad tłumem. Spadki na giełdzie są istotnie szybsze niż wzrosty, a znajomość krótkiej sprzedaży podwaja nasze szansę na zysk.

Amatorzy nie znają niedługiej sprzedaży i boją się ją stosować, lecz zawodowcy wyjątkowo lubią zarabiać na spadkach. Autor książki wyjaśnia, kiedy należy sprzedawać i jak sprzedawać na krótko. Prezentuje detalową analizę bessy oraz sporo konkretnych przykładów operacji giełdowych wraz z omówieniem najważniejszych płynących z nich wniosków.

Adresaci: Publikacja jest źródłem cennych wskazówek zarówno dla początkujących, jak i nowoczesnych inwestorów, a umieszczone w niej zestawy ćwiczeń z odpowiedziami ułatwią nabycie poręcznych umiejętności w grze giełdowej.

"Elder przezroczyście demonstruje, jak realizować zyski z udanych operacji i jak ciąć straty. Umiejętnie łączy analizę technologiczną z psychologią inwestowania I zarządzaniem ryzykiem. Zdradza czytelnikom tajniki ulubionego manewru profesjonalistów: niedługiej sprzedaży przewartościowanych akcji.

Wnioski inwestycyjne, jakie Elder wyciąga z ostatniego załamania na rynkach, są cenne i wykorzystaneczne".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.