Menu

Star Wars Kompendium - Praca zbiorowa (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788325321642 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Patricia Barr Adam Bray Daniel Wallace Ryder W 
  • Wydawnictwo Ameet 
  • Ilość stron 320 
  • Rok wydania 2016 

Opis

Kompendium Star Wars™ jest wszechstronnym i stanowczo szczegółowym źródłem wiedzy na temat kultowego uniwersum Gwiezdnych wojen. Swoim zakresem obejmuje całą odległą galaktykę, wszystkich bohaterów, stworzenia, miejsca, technologie i pojazdy pojawiające się w obu filmowych trylogiach.
Kompendium Star Wars to jak dotąd jedyna publikacja na rynku, która w chronologiczny sposób pokazuje epicką opowieść znaną z filmów, uwzględniając także seriale Wojny Klonów oraz Star Wars Rebelianci. Książka przedstawia też fascynujący cykl powstawania kolejnych odsłon sagi, ujawnia kulisy pracy jej twórców i mnóstwo, sporo więcej.
Kompendium Star Wars stanowi obowiązkową lekturę dla obecnych i przyszłych wielbicieli sagi Gwiezdnych wojen.
Gdy mijały lata i kolejne odsłony opowieści, saga wypełniała się tak wieloma ekscytującymi szczegółami, że nie dawałem rady być ze wszystkim na bieżąco. Teraz jednak mam tę książkę. Przypomina mi o rzeczach, o których zapomniałem, nie wiedziałem albo nigdy nie rozumiałem, a wstydziłem się zapytać. To niesamowicie ważne źródło wiedzy, którego lektura daje mnóstwo przyjemności. Jest zarazem potrzebnym przewodnikiem dla każdego, kto chce się wybrać do odległej galaktyki dawno, dawno temu nad wyraz dla młodszych miłośników, pragnących wyjaśnić swym rodzicom albo dziadkom, o co jest to całe zamieszanie (lub na odwrót, bo obecnie już trzy pokolenia kochają Gwiezdne wojny)
Fragment przedmowy Anthony'ego Danielsa (odtwórcy roli C-3PO) jedynego aktora, który zagrał we wszystkich siedmiu częściach Gwiezdnych wojen.


Autorzy: Patricia Barr, Adam Bray, Daniel Wallace, Ryder Windham
EAN: 9788325321642
Format: 26x31 cm
ilość stron: 320
ISBN: 9788325321642
Oprawa: twarda
Rok wydania: 2016
Wydawnictwo: Ameet

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.