Menu

Terapia jąkania u dzieci w młodszym wieku szkolnym. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 9788380955356 
  • Wydawnictwo Impuls 

Opis

Do logopedów!
Jest to książka o praktyce terapii jąkania. Posiada zbiór wypróbowanych metod pracy z dziećmi, osiągalnych do zastosowania w warunkach szkolnych. Opracowano je podczas kilkuletniego programu badań sponsorowanego przez Amerykańską Fundację Mowy (Speech Foundation of America).

Autor publikacji, logopeda szkolny, należał do zespołu terapeutów biorących udział w programie. Wcześniej ukończył specjalistyczny kurs terapii pod kierunkiem Charlesa Van Ripera, szanowanego za światowy autorytet w dziedzinie problematyki jąkania.

Gorąco nakłaniam do lektury tej książki. Została napisana w sposób interesujący, a zarazem przystępny w odbiorze. Jestem głęboko przekonany, że korzystanie z zawartych w niej doświadczeń i sugestii ułatwi rozpoczęcie pracy terapeutycznej z jąkającymi się dziećmi albo — w przypadku osób prowadzących już praktykę - pomoże uczynić ją bardziej efektywną i satysfakcjonującą.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.