Menu

Testy do Policji 2017. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 8394714609 
  • Wydawnictwo OFICYNA 4K 

Opis

TESTY DO POLICJI 2017 TEST MULTISELECT; to profesjonalnie opracowany podręcznik, którego celem jest przygotowanie kandydata do służby w policji do wymagań testu psychologicznego multiselect.

Nowa baza z pytaniami do multiselectu wraz z propozycjami odpowiedzi, przykładowe zadania egzaminacyjne wraz z prawidłowymi rozwiązaniami i metody radzenia sobie z sześcianami i matrycami stanowią najważniejszy komponent podręcznika. Oprócz tego w książce odszukasz porady dotyczące radzenia sobie ze stresem egzaminacyjnym, poznasz sposoby przetwarzania informacji przydatne w trakcie przygotowań i zasady funkcjonowania pamięci.

Całość materiału znajdującego się w poradniku zapewni kompleksowe przygotowanie do najtrudniejszego z etapów rekrutacji, jakim jest test multiselect, podczas którego odpada największa ilość zdających. Tylko znakomite przygotowanie gwarantuje pozytywne przejście rekrutacji zakończone przyjęciem do wymarzonej służby.

W 2017 roku do służby w Policji przyjętych zostanie ponad 4000 nowych funkcjonariuszy. Ponad 20000 osób będzie starać się o przyjęcie. To jedna z największych rekrutacji na terenie naszego kraju. Potrzebnie zapamiętaj, iż jedyna gwarancja sukcesu na rekrutacji to tylko i wyłącznie Twoje prawidłowe przygotowanie. Dlatego jeśli chcesz zdać testy do policji, to niezbędnie skorzystaj z tego podręcznika.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.