Menu

Tylko olej kokosowy. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • ISBN 8328051303 
  • Wydawnictwo WAB 

Opis

Coraz bardziej znany i coraz częściej wykorzystywany także w Polsce! Jego oraz możliwości użycia i korzyści dla zdrowia są dużo obszerniejsze, niż powszechnie się uważa. Dlaczego olej kokosowy możemy nazwać superpokarmem?

Czym różni się olej kokosowy rafinowany od extra virgin? Jak się go uzyskuje i jak można go użyć w kuchni i pielęgnacji ciała? W jaki sposób pozyskać miąższ, śmietankę oraz mleko z orzecha kokosowego? I jak wzbogacić nimi nasze posiłki i kosmetyki?

Niezwykłe, czasem zaskakujące przepisy z wykorzystaniem oleju kokosowego na smaczne śniadania, dania jednogarnkowe, przekąski, słodycze i pyszne desery. A także kilka recept, dzięki którym po smakowitym posiłku można zadbać także o swoje ciało. Spektakularne zdjęcia komponentów i gotowych dań nie pozostawią nikogo obojętnym na walory, nie tylko smakowe!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.