Menu

Wiedza lecznicza św Hildegardy z Bingen od A do Z (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788361989226 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Wighard Strehlow 
  • Wydawnictwo Esprit 
  • Ilość stron 400 
  • Rok wydania 2010 

Opis

Chcesz cieszyć się dobrym zdrowiem, urodą, odnaleźć szczęście i spokój duchowy? Poznaj medycynę Hildegardy z Bingen, która widzi człowieka kompleksowo, nie oddzielając sfer fizycznej, psychicznej i duchowej!

Medycyna Hildegardy popadła w zapomnienie na okres ośmiuset lat. Dopiero w XX wieku, współcześni niemieccy lekarze, badając teksty świętej z Bingen, zainteresowali się jej kompleksowym widzeniem człowieka i niezwykłą jak na czasy, w których żyła wiedzą, a w głównej mierze możliwością zastosowania jej odkryć we współczesnej medycynie. Wyniki ich prac okazały się niebywałe – praktyka medyczna dowiodła, iż konsekwentne stosowanie rad Hildegardy nie tylko ogranicza znaczenie ryzyko zachorowania na mnóstwo chorób, lecz może też istotnie wspomóc organizm w walce z infekcjami, które się rozpoczęły, jeszcze przewlekłymi.

Książka dra Wigharda Strehlowa, to już trzecia publikacja sławnego niemieckiego lekarza, która pojawia się w polskim wydaniu. Autor, autorytet w dziedzinie współczesnego zastosowania medycyny Hildegardy, przedstawia czytelnikowi prosty poradnik, w którym wynajdzie on wszystkie informacje konieczne do użycia w praktyce wiedzy medycznej Hildegardy.

Tytuł oryginału: Hildegard Heikunde von A-Z
Kod paskowy: 9788361989226
Autorzy: Strehlow Wighard
Tłumaczenie: Panek Edyta
Rok wydania: 2010
Kod wydawcy: 28064
Miejscowość: Kraków
ilość stron: 400
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.0x20.0cm
Głębokość (mm): 28
Waga: 0.41
Język oryginału: niemiecki
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.