Menu

Wszystko gra. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach!

Cechy produktu

  • Wydawnictwo Agora 

Opis

URSZULA DUDZIAK to Artystka, która oczarowuje publiczność swoim poczuciem humoru, dystansem do codzienności, historiami o legendach światowego jazzu, muzyce i niesłychaną energią, która obdarza zebraną publiczność. W minionym roku ukazała się jej pierwsza, biograficzna książka "Wyśpiewam wam wszystko", która szturmem zdobyła serca czytelniczek i czytelników stając się książkowym hitem sezonu. Tym razem Artystka powróciła po przerwie do studia i nagrała pierwszy od lat studyjny album WSZYSTKO GRA.

\"Los powoduje nam cały czas nieprzewidzianki. To nam uchyla skrawek raju aby za chwilę rąbnąć obuchem w łeb. Raz jest grobowa cisza a za chwilę wszystko wokół nas gra, drga, śpiewa, płynie, koi nerwy i leczy. W Ameryce na pytanie \"How are you?\" czyli \"Jak się masz\", obowiązkowo odpowiadamy: \"I am fine\" czyli \"mam się należycie\". U nas w Polsce odpowiedź jest głównie pesymistyczna. Ja to zmieniam, bo wierzę i to się u mnie setki razy sprawdziło, że optymistyczne nastawienie do życia opłaca się stokrotnie. Dwa magiczne słowa WSZYSTKO GRA to pozytywne zaklęcie. Ile razy spotkałam w swoim życiu niespodziane schody-przeszkody, nie zliczę, ale co robiłam? błyskawicznie naprawiłam szkodę, albo się z nią pogodziłam i zaraz sobie powiedziałam: WSZYSTKO GRA. Czy to była noga w gipsie czy wielka przegrana w gry hazardowe, czy przysłowiowe rozlane mleko, za każdym razem była, jest i będzie ta jedyna, najpraktyczniejsza, magiczna konkluzja zamknięta w dwóch słowach: WSZYSTKO GRA. Dlatego tak nazwałam moją najnowszą płytę. Ona swoją muzyką podpowiada nam,posiadając otwarte serce, uszy, oczy na wszystko co się wokół nas dzieje i podchodząc do życia z uśmiechem i nastawieniem, że wszystko gra, wygrywamy na każdym kroku. A kto nie chce wygrywać? Ręka do góry!!!\" - URSZULA DUDZIAK.

Muzyka jest dla Uli jej naturalnym środowiskiem, w którym się porusza... Zapraszamy do krainy URSZULI DUDZIAK w której WSZYSTKO GRA! W latach siedemdziesiątych wraz z Michałem Urbaniakiem z ogromnymi sukcesami wykonywała swój oryginalny miks jazzu i etno. Wówczas w warstwie muzyki ludowej dominowała z zasady muzyka polska. Tym razem, z pomocą odpowiedzialnego za całokształt kompozytorsko-arananżacyjny, kierownika muzycznego Jana Smoczyńskiego, jazz zmiesza się tutaj z muzyką z różnych zakątków Świata. Fascynacja mistrzem tego typu fuzji - zmarłym przed kilkom laty Joe Zawinulem, w zestawieniu z bardzo oryginalnym językiem URSZULI DUDZIAK i energetycznymi interpretacjami Superbandu daje świeżą, kolorową i wyjątkowo interesującą mieszankę.

Tracklista:

1. Wookies Walk
2. Turkish Mazurka
3. Song For S
4. Cajon
5. Balkan Dance
6. Shortcut To Heaven
7. Drumming
8. Happy Riding
9. Let\'s Have A Good Time

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.