Menu

Ziemia św. Ojca Pio. Album Praca zbiorowa (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788378643067 
  • Oprawa twarda 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo AA 
  • Ilość stron 54 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Książka wydana w 100. Rocznicę otrzymania stygmatów i 50-lecie śmierci św. O. Pio ukazuje miejsca, po których stąpał święty stygmatyk i które dziś, opromienione sławą jego występowaniu, są odwiedzane poprzez rzesze ludzi.
Oprowadza po Pietrelcinie, w której się urodził, klasztorach, w których spędził pierwsze lata życia zakonnego, Benewencie, gdzie otrzymał świecenia kapłańskie czy wreszcie San Giovanni Rotondo, które stało się jego domem na przeszło pół wieku i z zagubionej na skalistym półwyspie Gargano miejscowości przerodziło się w cel milionów pielgrzymów.
W albumie nie zabrakło też miejsc, które odcisnęły piętno na życiu O. Pio, jak Neapol, w którym odbywał służbę wojskową, czy sąsiadujące z San Giovanni Rotondo sanktuarium św. Michała Archanioła na Monte Sant'Angelo, które odwiedził tylko raz, ale jego posługa miała sporo wspólnego z Księciem Zastępów Niebieskich.
Liczne fotografie ukazują piękno pejzażu południowych Włoch, pełne prostoty pamiątki życia O. Pio, jak i powstałe ku jego czci świątynie w Pietrelcinie i San Giovanni Rotondo, a także polskie miejsca kultu świętego stygmatyka.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.