Moje konto
  • Alkomat AlcoDigital BAC 5.0 + Kalibracja Gratis Alkomat AlcoDigital BAC 5.0 + Kalibracja Gratis

Alkomat AlcoDigital BAC 5.0 + Kalibracja Gratis

1 oferta z 1 sklepu

Producent AlcoDigital WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentAlcoDigital

KOLEJNA KALIBRACJA GRATIS - Alkomat jest objęty promocyjnym programem "BEZPŁATNA KALIBRACJA" co oznacza że pierwsza kalibracja po zakupie, w pierwszych 12 miesiącach od daty zakupu jest przeprowadzana bezpłatnie.

ALKOMAT JEST SKALIBROWANY I GOTOWY DO PRACY. Alkomat elektrochemiczny AlcoDigital BAC5.0 jest najprostszym urządzeniem marki AlcoDigital przeznaczonym do badania zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mimo, iż kosztuje niewiele jest to nadal alkomat elektrochemiczny wykonany w technologii profesjonalnych alkomatów. Zaletą jest bardzo prosta obsługa oraz niewielkie rozmiary przy jednoczesnej dokładności pomiarów.

Wynik pomiaru jest podawany w promilach, a dokładność pomiaru do dwóch miejsc po przecinku. Zakres pomiarowy pokazywany na wyświetlaczu to 0,00-1,00?. Powyżej wyniki 1? pokazywany jest komunikat "HI".

Alkomat ten wykorzystuje jednostkę pomiarową, sensor elektrochemiczny o doskonałej czułości oraz charakteryzuje się powtarzalnością i precyzja wskazań. Urządzenie przed każdym pomiarem jest dokładnie sprawdzane przez układ zabezpieczający wbudowany w alkomat i uniemożliwia użytkownikowi pomiar zanim sensor (jednostka pomiarowa) nie zostanie całkowicie oczyszczony i oparów alkoholu z poprzedniego pomiaru.

Jego charakterystyczne małe rozmiary oraz zasilanie 1szt. baterii AAA sprawia, że ten kieszonkowy alkomay BAC5.0 jest polecany głównie dla użytkowników indywidualnych do samokontroli.Główne zalety: Elektrochemiczny czujnik (sensor), gwarantuje pomiar bez wpływu na zanieczyszczenia oddechu.

Bardzo prosta obsługa (jednym przyciskiem), dokładne i stabilne działanie alkomatu. Zakres pomiaru: 0.00 - 4.00? Zakres wyświetlania na wyswietlaczu 0.00 - 1.00? Rozdzielczość wskazań do 2 miejsc po przecinku Bezpieczny i łatwy w użyciu.

Małe rozmiary Zasilanie bateriami AAA 1szt Specjalnie zaprojektowane ustniki z zaworem zwrotnym Specyfikacja: Sensor elektrochemiczny (Fuel Cell Sensor) Czujnik przepływowy powietrzaZakres pomiarowy 0.00-4.00? BAC Zakres wyswietlania 0.00-1.00? Powyżej poziomu 1? alkomat pokazuje informację o wysokiej zawartości "HI" Rozdzielczość wskazań do 2 miejsc po przecinku 5 ustników w komplecie Przygotowanie testera: około 10 sekund Czas pobierania próbki 5 sekund Przerwa pomiędzy testami 10-20 sekund Wyświetlacz 3 cyfrowy z podświetleniem Zasilanie 1szt.

baterii alkalicznych AAA 1.5V Baterie starczają na około 200 testów Alarm dzwiękowy i zmiana koloru LCD powyżej 0,5? Wybór jednostki pomiarowej Temperatura pracy 10°C ~ 40°C Temperatura przechowywania 0°C ~ 50°C Wymiary 105x55x23mm Gwarancja 24 miesiące Zestaw zawiera:Alkomat AlcoDigital BAC5.0Ustniki wielorazowego użytku 5szt.Instrukcja po polskuGwarancja 24 miesięczna

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też