Menu

Tracer Alkomat Tracer X101 DARMOWA DOSTAWA DO 400 SALONÓW !!

Cechy produktu

  • Producent Tracer 

Opis

Alkomat Tracer X101 to jeden z wielu dowodów na to, iż wyposażenie się w w pełni ergonomiczny alkomat wcale nie musi dopasowywać się z ponoszeniem pokaźnych kosztów. Marka Tracer już od dwudziestu lat dostarcza na rynek różnorodne urządzenia i akcesoria, za każdym razem udowadniając, że prawidłowa wartość może iść w parze z wysoką jakością wyrobów. Tracer X101 to alkomat półprzewodnikowy, którzy spotkał się z szerokim zainteresowaniem i pozytywnymi ocenami użytkowników.

Wybierz model Tracer X101 i miej alkomat za każdym razem gotowy do działania

niewątpliwie jednym z najważniejszych atutów tego modelu jest jego nadzwyczaj pomysłowy design. Projektanci przygotowujący alkomat Tracer X101 zadbali o potrzeby użytkownika pod każdym względem. Estetyczna, lecz także niezwykle wygodna pokrywa z wysokiej jakości tworzywa sztucznego kryje w sobie zasobnik na zapasowe ustniki, nieodzowne, jeśli chcemy posiadać pewność, iż każde kolejne badanie przyniesie wiarygodny wynik. Ich zapas okazuje się przydatny zwłaszcza wówczas, gdy do skorzystania z urządzenia jest więcej chętnych. A jakże często, zwłaszcza przy okazji np. Świątecznych spotkań rodzinnych, musimy się z podobnymi sytuacjami borykać. Choć prawidłowy alkomat wcale nie musi być drogi, czego Tracer X101 jest najkorzystniejszym dowodem, ciągle jeszcze nie każdy z tych kierowców, którzy nie myślą o abstynencji, posiada własny egzemplarz.

Tracer X101 okazuje się w dodatku modelem o nadzwyczajnej, jak na niezbyt kosztowne urządzenie, staranności pomiaru, wynoszącej ± 0,010% BAC. Mając go będziesz mógł więc spokojnie i bez obaw powrócić do codzienności po każdym spożyciu alkoholu.

Alkomat Tracer X101 to genialna wygoda używania

Alkohol zdarza nam się spożywać w przeróżnych sytuacjach, niejednokrotnie jednak poza miejscem zamieszkania, jako iż sięganie po niego nierzadko stanowi element spotkań towarzyskich. Niezwykle ważnym staje się więc, by alkomat był urządzeniem funkcjonalnym i prostym w transporcie. Nie może również sprawiać kłopotów w obsłudze, żeby każdy, kto zechce samodzielnie sprawdzić stan własnej trzeźwości nie borykał się przy tym z żadnymi problemami. Projektanci przygotowujący model Tracer X101 uwzględnili te kwestie i uczynili swoje dzieło nader wygodnym. Okazały niebieski podświetlany ekran zapewnia wyśmienitą czytelność, a czas przygotowania wynosi jedynie 20 sekund, z kolei pomiaru 5 sekund. Poza tym ustniki mogą być instalowane po obu stronach, a dźwięki alarmowe emitowane są z należytą głośnością.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.