Moje konto  ▾

Romantica altana 4-kątna z dachem drewnianym 4000 x 4000

Producent Ogrodosfera.pla WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Ogrodosfera.pl

★★★★☆
513 opinie

Altana Romantica 4000 x 4000

Altana Romantica 4000 x 4000

✓  Dostępny w 3-7 dni

3098

Przejdź do sklepu ▸ Ogrodosfera.pl

Informacje o produkcie

ProducentOgrodosfera.pla

Drewniana 4-kątna altana ogrodowa Romantica, o boku 4 x 4m, to doskonały wybór dla osób szukających przestrzennej altany w niewysokiej cenie. Konstrukcja altany wykonana jest z solidnej kantówki o przekroju 9 x 9cm, do której proponujemy zakup kotwy, dobranej w zależności od podłoża, do którego altana będzie przytwierdzana.

Czterospadowy dach, za dodatkową opłatą, można pokryć gontem, aby zapewnić mu dłuższą żywotność oraz nieprzemakalność. Altana została tak zaprojektowana, aby każde z czterech wejść można było zasłonić naszym płotem o wymiarach 180 x 180cm , co zapewnia doskonałą osłonę przed wiatrem, słońcem czy wścibskim sąsiadem.

Do altany proponujemy również komplet mebli ogrodowych, dostępnych w zakładce meble tarasowe i stoły. Montaż altany ogrodowej Romantica jest względnie łatwym zadaniem. Do złożenia produktu potrzebny będzie zestaw kilku prostych narzędzi (młotek, wkrętarka, piła ręczna, drabina) oraz pomoc drugiej osoby.

Wszystkie elementy niezbędne do montażu (wkręty, śruby, kątowniki, itp.) wraz z instrukcją znajdują się w przesyłanym do Państwa komplecie. Całość jest bezpiecznie zapakowana na palecie transportowej, a instrukcja zawiera dokładną listę z zawartością przesyłki i można ją pobrać w tej chwili w formie pliku PDF – poniżej.

Proponujemy również montaż naszej profesjonalnej ekipy: montaż altany - 750 zł usługa kładzenia gontu - 360 zł malowanie - 765 zł Na chwilę obecną montaż dostępny w województwach: Mazowieckie, Kujawsko-pomorskie, Wielkopolskie, Lubuskie, Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, Łódzkie, Świętokrzyskie.

Nasza altany ogrodowe Romantica to: solidna i estetyczna konstrukcja najwyższej jakości wykończenia odporność na pogodę i gwarancja wieloletniego użytkowania dzięki impregnacji ciśnieniowej W skład altany ogrodowej Romantica wchodzą: drewniana konstrukcja słupy nośne elementy ażurowe drewniany dach z deski Do altany Romantica DODATKOWO proponujemy: gonty kotwy meble tarasowe i stoły Na budowę domków i altan nie jest wymagane zezwolenie, jedynie zgłoszenie do Urzędu Gminy.

Podstawa prawna: Ustawa z dnia 7 lipca 1994r. PRAWO BUDOWLANE (Dz. U. z 2006r. Nr 156, poz. 1118 art. 29 ust.1 pkt.1-12).

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.