Menu

MAGNUM NUTRACEUTICALS Opus 444g Red Berry Candy

Cechy produktu

  • Producent Magnum Nutraceuticals 
  • Postać proszek 
  • Opakowanie małe 

Opis

  • zawiera CarnoSyn® - najczystszą, najlepszej jakości formę Beta Alaniny

  • Bez stymulantów, bez glutenu

  • 16 składników o mocnym, udowodnionym w badaniach naukowych działaniu

  • 48 porcji w opakowaniuOpus od Magnum Nutraceuticals – suplement do użytkowania podczas treningu, którego działanie odczujesz od razu po spożyciu!

MAGNUM NUTRACEUTICALS Opus został zaprojektowany, by wspierać budowę masy mięśniowej i siły, opóźniać odczuwanie znużenia podczas treningu, a także dostarczać kluczowe dla anabolizmu substancje odżywcze szybciej. MAGNUM NUTRACEUTICALS Opus pozwala przełamywać bariery w treningu siłowym, demonstrując przy tym słabość konkurencyjnych produktów. Od pierwszej zaimplementowanej porcji zapewniasz sobie w 100% anaboliczne środowisko - znakomite do wzrostu suchej masy mięśniowej!


Co czyni suplement Opus unikatowym?

zapewniając anaboliczne środowisko, MAGNUM NUTRACEUTICALS Opus pozwala Ci produkować mięśnie, bez ryzyka ich spalania. Bez względu na to, czy trenujesz sporty wytrzymałościowe, czy siłowe ma to fundamentalne znaczenie. Opus to jedyny suplement do używania w trakcie treningu, który pomimo braku stymulantów w składzie, jest odczuwalny od razu po spożyciu. Pozwala trenować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, bez ryzyka spalania tkanki mięśniowej i nagłej utraty energii. Dzięki sprawdzonym składnikom takim jak: l-leucyna, jabłczan l-cytruliny, beta-alanina, czy glicyna przeniesiesz swoje treningi na wyższy poziom! Suplement dostarcza energii na poziomie komórkowym, w przeciwieństwie do przepakowanych stymulantami produktów konkurencji. MAGNUM NUTRACEUTICALS Opus wspomaga budowę masy mięśniowej, podnosi poziom PH w celu poprawy wydolności i optymalizuje produkcje energii podczas treningu.


Dla kogo Magnum Opus?

-ćwiczących sporty wytrzymałościowe i siłowe
-każdego kto chce poprawić swoją siłę i zbudować masę mięśniową
-każdego kto chce poprawić swoją wydolność
-każdego kto chce zoptymalizować swoją regenerację
Sposób użycia: 2 miarki na 5-15 minut przed treningiem lub podczas treningu.

Skład:

Wielkość opakowania: 444g
Wielkość porcji: 8,75g (1 miarka)
ilość porcji w opakowaniu: 48

Naturalny i nienaturalny smak malinowo-lemoniadowy, sukraloza, dwutlenek krzemu, krzemian wapnia

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.