Menu

Ostrovit Citrulline 210g

Cechy produktu

  • Producent Ostrovit 
  • Postać proszek 
  • Opakowanie małe 

Opis

WYSOKIEJ JAKOŚCI JABŁCZAN CYTRULINY
DODATEK TAURYNY I WITAMINY B6
pokaźnIE udoskonala EFEKT POMPY TRENINGOWEJ
PRZYCZYNIA SIĘ DO powiększENIA WYDOLNOŚCI WYSIŁKOWEJ
mało jest towarów, które są oparte o najwyższej jakości jabłczan cytruliny. Olbrzymia pompa i poprawa wydolności organizmu są bezsprzeczne! Jeżeli poszukujesz ciekawej alternatywy dla zwykłej argininy, powinieneś sięgnąć właśnie po ten towar! dodatkowo pozostał wzbogacony o taurynę i witaminę B6.
doskonałY towar W 2 WERSJACH SMAKOWYCH: NATURALNYM I POMARAŃCZOWYM!
OSTROVIT CITRULLINE to najwyższej jakości środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego będący źródłem jabłczanu cytryliny, wzbogacony o taurynę oraz witaminę B6. Cytrulina połączona z kwasem jabłkowym jest najmocniej sprawną formą tego aminokwasu. Kwas jabłkowy podciąga potencjał i przyswajalność cytruliny.
OSTROVIT CITRULLINE – dlaczego warto wprowadzić go do suplementacji?
- powiększa solidność fizyczną
- przyśpiesza regenerację powysiłkową
- przeciwdziała zakwasom
- pompa mięśniowa będzie trwała dłużej i będzie pokaźniejsza
bez dwóch zdań jednym z najważniejszych efektów używania towaru OSTROVIT CITRULLINE jest poprawa zdolności wysiłkowych organizmu. Sportowiec może bardziej efektywnie trenować, a jego pompa mięśniowa będzie dłuższa. Dodatkowo wśród osób stosujący ten preparat bezpośrednio po wysiłku fizycznym, można zaobserwować mniejsze zmęczenie, oraz zmniejszenie lub całkowity brak efektu zespołu opóźnionego bólu mięśniowego (tzw. Zakwasów).
OSTROVIT CITRULLINE – POMPA I TO UCZUCIE NIEZWYCIĘŻONOŚCI, BEZCENNE!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.