Moje konto
  • President Kentucky Export President Kentucky Export
  • President Kentucky Export President Kentucky Export

President Kentucky Export

4 oferty z 4 sklepów

Producent PresidentWysokość 75 cm cmMontaż otwór montażowy WIĘCEJ INFORMACJI ↓

President Kentucky EXPORT

… MHz Długość fali 1/4 Masa 0,3 kgZysk +3 dBi Długość anteny 750 mmMoc 100 W P.E.P Średnica otworu mocowania13 mm Możliwość pochylania i zamontowania na magnes typu DV. W komplecie główka, kabel, antena. Polecam zakup z odbiorem własnym - odchodzi konieczność pokrywania kosztów przesyłki i potem strojenia - strojenie w firmie CBPAWEX - GRATIS !!!! Dla jasności - montaż w przypadku …

Dostępność sprawdź w sklepie →

CARTEXIM

★★★★★
870 opinii

CB ANTENA PRESIDENT KENTUCKY EXPORT

CB ANTENA PRESIDENT KENTUCKY EXPORT

CB antena PRESIDENT o długości 750 mm

Dostępny od ręki  ✓

MediaMarkt.pl

★★★★★
2913 opinie

Antena PRESIDENT Kentucky Export

Antena PRESIDENT Kentucky Export

Antena PRESIDENT Kentucky Export

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPresident
Wysokość75 cm cm
Montażotwór montażowy

Używasz CB-Radia? W takim razie zapewne myślałeś o zakupie nowej anteny do CB-Radia. Jeśli tak, przeczytaj nasz tekst i przyjrzyj się antenie CB President Kentucky Export.

Wprowadzenie

Przez lata CB-Radio było domeną tylko aut ciężarowych. Urządzenie to przydawało się w komunikacji na długich trasach. Z czasem CB zaczęły pojawiać się w autach osobowych, głównie z powodu łatwości obsługi i mnogości sytuacji, w których to urządzenie się przydaje. Aby odpowiednio zestroić sprzęt, trzeba brać pod wzgląd kilka czynników. Wiele współczesnych aut emituje spore zakłócenia i tylko niektóre odbiorniki CB są w stanie poprawnie pracować w takich warunkach. Przy wyborze zestawu ważne są także warunki, w których będzie on używany.

Specyfikacja i rola anteny

Dobre radio to połowa sukcesu. Do odpowiedniego działania urządzenia musimy posiadać także dobrą antenę. Wielu osobom wydaje się, że im dłuższa antena CB, tym lepiej. Faktycznie - dłuższa zapewnia większy zasięg rozmowy, jednak nie zawsze jest to najważniejsze. Zwiększenie długości anteny, wiąże się też ze zwiększeniem ilości zbieranych zakłóceń i szumów. Dlatego ci, którzy chcą używać CB w mieście nie powinni przesadzać z długością anteny. Do miasta wystarczy antena mająca 1 m. Ze względu na niski zasięg nie zaleca się kupowania krótszych anten. Najwygodniejszym rozwiązaniem montażu anteny w samochodzie osobowym jest opcja osadzenia na podkładce z magnesem. Dla własnej wygody warto też szukać anteny z opcją pochylenia, która przydaje się, gdy garażujemy nasze auto. Wysokość "bata" President Kentucky Export, fabrycznie, bez regulacji długości to 75 cm cm. Należy jednak pamiętać, że wartość ta może ulec zmianie, gdy będziemy stroić swoje CB. Każdy użytkownik CB powinien mieć świadomość, że warto każdą nową antenę dostroić do swojego radia. Anteny montowane magnetycznie, zostały zaprojektowane tak, aby nie wymagały ingerencji po każdorazowym ustawieniu jej na dachu. Niemniej jednak, nawet wtedy musimy pamiętać, że strojenie optymalizuje jej pracę, dając maksymalną, możliwą jakość przesyłanego sygnału.

Montaż

Istnieją dwa podstawowe sposoby montażu anten samochodowych CB Radio. Są to montaż na podstawie magnetycznej oraz montaż na stałe za pomocą różnego rodzaju uchwytów lub bezpośrednio w karoserii samochodu. Oba sposoby mają swoje wady i zalety. Niewątpliwą zaletą montażu na magnesie jest brak konieczności robienia otworów w karoserii, które mogą spowodować obniżenie wartości auta podczas sprzedaży. Dodatkowo, plusami są łatwość instalacji i deinstalacji oraz możliwość łatwego schowania anteny w samochodzie. Minusem montażu magnesowego jest nieco gorsza jakość sygnału niż w przypadku anteny stałej. Do tego także możliwość uszkodzenia lakieru podczas montażu i demontażu. Ruchoma antena może być też łakomym kąskiem dla złodziei, a także stwarzać zagrożenie podczas wypadku samochodowego. Za trwałym montażem przemawia lepsza sprawność anteny, a także mniejsze prawdopodobieństwo zerwania anteny podczas szybkiej jazdy czy gwałtownego hamowania. Niewątpliwą wadą jest trudniejszy montaż, do którego wymagany jest otwór w karoserii, który może zostawić na niej widoczny ślad, wpływający na wartość samochodu.

Podsumowanie

Ważne jest także miejsce montażu naszej anteny. Zalecanym miejscem jest środek dachu. To właśnie tam urządzenie najlepiej spełni swoje zadanie. Często możemy spotkać na samochodach anteny mocowane na klapie bagażnika. Nie jest to najlepsze rozwiązanie. Klapa bagażnika może nie być połączona bezpośrednio z masą pojazdu, co może skutkować gorszym odbiorem sygnału. Dlatego najlepiej jest ustawiać anteny na środku dachu pojazdu. Dobra antena CB jest nieodzowna, jeśli chcemy korzystać z tego urządzenia w samochodzie. President Kentucky Export, to przykład dobrego produktu za rozsądną cenę, który może stanowić doskonałą alternatywę dla anten z zestawu CB.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.