Menu

Opticum AX-900

Cechy produktu

  • Producent Opticum 
  • Miejsce montażu na zewnątrz 
  • Przeznaczenie telewizja 

Opis

Antena AX 900+ LTE COMBO VHF-UHF posiada zintegrowany filtr LTE, który eliminuje zakłucenia sygnałów LTE zapewniając najlepsza jakość odbioru telewizji naziemnej. Antena ma wodoszczelną i odporną na wszelkie warunki atmosferyczne konstrukcję.Profesjonalna antena dedykowana jest do odbioru równocześnie sygnału cyfrowego DVB-T DVB-T2 nadawanego z nadajników naziemnych jak i sygnału analogowego, pracująca w paśmie UHF ( kanały 21 - 60 ) i VHF ( kanały 5 - 12 ).fachowe wykonanie anteny gwarantuje odbiór programów w najwyższej jakości. Dzięki swojej konstrukcji antena cechuje się niezwykle wielkim zyskiem. Wbudowany symetryzator. Części anteny wykonane są z aluminium, stalowe elementy konstrukcyjne ocynkowane galwanicznie.Antena ta zalecana jest na dodatek do odbioru programów w systemach DTT/HDTV. Antena ta z pewnością choćby najbardziej wymagających klientów. Antena spakowana w karton z dołączoną ulotką/instrukcją.

Specyfikacja technologiczna:

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.