Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Anteny samochodowe.

Anteny samochodowe

37 produktów z 3 sklepów

strona 1 z 2

NVOX TV111 antena samochodowa DVB-T ze wzmacniaczem na 12V Oferta specjalna!

Producent NVOX

… antena na rynku wśród anten wewnętrznych - zdecydowanie najlepsza antena w testach "zamkniętych" - idealnie się sprawdzi w samochodzie osobowym i ciężarowym, VAN-ie, campingu, łodzi • zastosowanie wzmacniacza umożliwia odbiór stosunkowo słabych sygnałów telewizyjnych • najnowsza antena ze wzmacniaczem nowej generacji • długość kabla antenowego: 3m • poziom szumów … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Anteny samochodowe

Zauważyłeś, że twoje radio samochodowe często szwankuje? Musisz wiedzieć o tym, iż jakość odbioru radia zależy w dużej mierze od jakości anteny. Sprawdź koniecznie oferowane przez nas produkty. Być może natrafisz na te, które przypadną ci do gustu. W twoje ręce oddajemy anteny samochodowe Carcommerce, Pilot, Kufieta, SE, czy też Unicon. Wszyscy oni starają się oddać produkty, które posłużą ci przez wiele lat.

Potrzebujesz anteny do twego auta? Proponujemy ci automatyczną antenę samochodową. Sprzęt ten zaraz po włączeniu radia automatycznie się wysuwa. Gdy wyłączysz odtwarzacz w twym samochodzie, automatycznie się schowa. Długość wysuwanej anteny to 100 cm. Rozkłada się ona w czasie około 5 sekund. Dzięki dołączonym do zestawu 11 końcówkom antena pasuje do większości samochodów na rynku. Koniecznie sprawdź, czy to akcesorium sprawdzi się również i w twoim samochodzie.

Proponujemy ci akcesorium takie jak antena samochodowa Kufieta. Jest to model anteny pasującej do samochodów Volkswagen. Została wykonana z aluminium. Posiada nowoczesny design, co sprawia, że idealnie nadaje się do samochodów po tuningu. Jest bardzo wytrzymała i odporna na czynniki atmosferyczne. Długość anteny to 20 cm. Na pewno sprawdzi się również i w twoim samochodzie.

Może jednak wolisz antenę dachową Baseline? Jest to antena dachowa, która pasuje do każdego rodzaju samochodu. Dzięki niej odbierzesz wszystkie swe ulubione stacje radiowe praktycznie w każdym miejscu. Już nie musisz się martwić, że ulubiona piosenka w trakcie podróży zostanie nagle przerwana przez zgrzyty, szumy, trzaski. Nowoczesne akcesoria dostępne na Nokaut.pl dają ci możliwość kupna artykułu, który posłuży ci na wiele lat. Szukaj produktów w jak najlepszej cenie i jakości.

Sprawdź też