Menu

Fujifilm Instax mini 8

Cechy produktu

  • Producent FUJIFILM 

Opis

Natychmiastowa fotografia

Instax mini 8 to lekki aparat kompaktowy dedykowany do fotografii natychmiastowej. Jest wyjątkowo prosty i przyjemny w obsłudze - starczy wysunąć delikatnie obiektyw, nastawić tryb, nacisnąć spust migawki, a zdjęcie wielkości karty kredytowej wysunie się z górnej części korpusu. Gwarantuje znakomitą zabawę na niejednej imprezie i nie tylko.


Obiektyw Fujinon

Aparat zaopatrzono w samoczynnie wysuwający się obiektyw Fujinon, o ogniskowej 60 mm, świetle 12.7, 16, 22 albo 32 (zależnie od panujących warunków zewnętrznych), który składając się z dwóch elementów optycznych, rejestruje ostre fotografie w zakresie od 0,5 m do nieskończoności a także lampę błyskową z trybem samoczynnym. Czas ładowania lampy wynosi od 0,2 do 6 s, a jej wydajny zasięg należy do przedziału 0,6-2,7 m. Aparat wyekwipowano w programowaną elektronicznie migawkę realizującą czasy otwarcia 1/60 s.Cztery tryby fotografowania

Na zmianę parametrów ekspozycji nie mamy zbyt znacznego wpływu, możemy wybrać tylko jeden z czterech trybów fotografowania: trzy z nich są dedykowane do fotografowania w plenerze (w pełnym słońcu, przy częściowym zachmurzeniu i przy pochmurnej pogodzie), czwarty - dedykowany jest do fotografowania we wnętrzach. Istnieje jeszcze możliwość wybrania Hi Key Mode, który pozwoli na realizowanie jasnych, typowych fotografii.


Film Fuji Instax Mini

Do wykorzystywania aparatu potrzebne są specjalne wkłady-fotografie: film Fuji Instax Mini o rozmiarze: 54 x 86mm (szer. X wys.), obszar obrazu to 46 x 62mm. Instax mini 8 zasilany jest dwiema bateriami alkalicznymi LR6/AA 1.5V, co daje możliwość wykonania około 100 fotografii.

Colorfilm Instax Mini Glossy

barwny materiał natychmiastowy do aparatów Fuji Instax o rozmiarach 54x86mm. Charakteryzuje się sporym kontrastem oraz niedługim czasem wywoływania. Wielkość obszaru na którym znajduje się obraz to 46x62mm.

W opakowaniu znajdują się 2 ładunki po 10 szt papieru.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.