Menu

Fujifilm Instax Mini 90

Cechy produktu

  • Producent Fuji 

Opis

Fuji Instax Mini 90 Aparat do fotografii natychmiastowych w zestawie z pokrowcem i materiałem do zdjęć natychmiastowych Nośnik informacji Nośnikiem są specjalne wkłady Fujifilm Instant Color Film instax mini o rozmiarze 86 x 54 mm.

Wielkość naświetlanego obszaru wynosi 62 x 46 mm. Jest to genialny format pasujący do portfela, co przydaje się szczególnie na imprezach. Wysoka jakość lampy błyskowej wykorzystana w Instax Mini 90 lampa błyskowa gwarantuje odpowiednią liczba światła przypasowaną stosownie do odległości od obiektu oraz jasności otoczenia, dzięki temu możliwe jest uzyskanie odpowiednio naświetlanych fotografii Tryb przyjęcie w przypadku szerokiej różnicy jasności między pierwszym i drugim planem należy skorzystać z trybu przyjęcie.

Pozwala on uzyskać fotografie, na których równocześnie obiekt jak i tło będą widoczne. Tryb dzieci Jest to tryb przydatny podczas fotografowania intensywnych scen np. Zabawy z dziećmi albo zwierzętami. Warto z niego skorzystać dodatkowo w niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

Tryb krajobraz w przypadku, gdy temat fotografie znajduje się ponad 3 m od fotografa najlepiej sprawdzi się tryb krajobrazu, który sprawi, iż obiekt odnajdzie się w zakresie głębi ostrości. Kontrola jasności Tryb: normalny Tryb: jasny Tryb: jaśniej Tryb: ciemny Aparat zezwala na regulację jasności fotografii, umożliwiającą uzyskanie efektu jasnej albo ciemnej tonacji.

Tryb makro Osoby lubiące wykonywanie zdjęć z niewielkich odległości (od 30 do 60 cm od aparatu) mogą zastosować Fuji Instax Mini 90 do fotografii śladowych obiektów jak biżuteria albo kwiaty. Tryby kreatywne Bulb Polega na otwarciu migawki na czas wciśnięcia spustu migawki, dzięki temu realne jest malowanie światłem, a także realizowanie zdjęć nocnych.

Aby móc wykorzystać pełnię możliwości tego trybu aparat wyposażono w gniazdo do montażu na statywie. Podwójna ekspozycja Tryb polegający na łączeniu dwóch zdjęć w jedno, poprzez co możliwe jest uzyskanie bardzo kreatywnych ujęć.

Prosta obsługa Aparat pozostał wyposażony w koło trybów, umożliwiające wybór trybu i funkcji podczas patrzenia przez wizjer. Natomiast za zasilanie aparatu odpowiada wymienny akumulator pozwalający zapełnić 10 filmów (w warunkach testowych Fujifilm).

szykowny wygląd i wytrzymałość Fujifilm Instax Mini 90 to nieszablonowy aparat, który sprawi, że przypomnisz sobie piękne czasy fotografii analogowej. Asygnowany, skórzany pokrowiec sprawną ochronę przed zarysowaniami i obiciami.

dodatkowo wyróżnia się ponadprzeciętną jakością wykonania, z dbałością o najmniejsze detale. Zaprojektowanie pod kątem konkretnego modelu aparatu sprawia, iż pokrowiec jest idealnie dopasowany, a aparat tak bezpieczny jak to wyłącznie realne.

Istnieje możliwość podpięcia paska na nadgarstek albo ramię, żeby poprawić komfort noszenia aparatu. 10 fotografii... Na korzystny początek W pakiecie znajduje się kaseta pozwalająca na zrobienie 10 fotografii, dzięki czemu możesz rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z fotografią natychmiastową chwilę po wyjęciu aparatu z pudełka.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.