Menu

Fujifilm Instax SQUARE SQ6 (grafitowy)

Cechy produktu

  • Producent Fujifilm 

Opis

Nowy instax SQUARE SQ6!
15 maja 2018


Biała perła Pąsowe złoto Grafitowy

Model SQ6 ma cały szereg funkcji, które można wykorzystywać w przeróżnych sytuacjach. Aparat posiada funkcję samoczynnej regulacji ekspozycji, która uaktywnia się przy naciskaniu spustu migawki. Ocenia ona jasność otoczenia i dobiera słuszny czas migawki i intensywność błysku lampy. Nawet w ciemnym pokoju główny motyw i tło fotografie mogą być sfotografowane żywo i wyraziście. Robiąc autoportrety (selfie), starczy ustawić w aparacie tryb "selfie", aby dobrał on słuszną ostrość, a także jasność. Z boku obiektywu aparat ma też lusterko do autoportretów, które pozwala sprawdzić, co wynajdzie się na zdjęciu. Gorąca stopka do mocowania statywu na spodzie korpusu aparatu oraz samowyzwalacz, bez wątpienia okażą się przydatne przy zdjęciach grupowych. Dodatkowo, żeby sprawdzać się w każdej sytuacji, aparat ma trzy tryby działania. "Tryb podwójnej ekspozycji" zezwala na nałożenie na jednym kadrze dwóch zdjęć po dwukrotnym naciśnięciu spustu migawki. "Tryb Macro" daje możliwość fotografowania z odległości zaledwie 30cm, natomiast "Tryb Krajobrazu" można zastosować przy zdjęciach rozległych krajobrazów. Aparat jest wyposażony w trzy uzupełniające kolorowe filtry lampy błyskowej (pomarańczowy/fioletowy/zielony), które po nasunięciu na reflektor lampy zmieniają ogólną kolorystykę i pozwalają uzyskanie unikalnej i wyraźnej faktury obrazu.

Wprowadzany model cechuje się prostą, a jednocześnie stylową formą. Aparat jest przystępny w trzech kolorach – perłowej bieli pasującej do każdego stylu, pąsowego złota uwydatniającego elegancję oraz w odmianie grafitowej emanującej nowoczesnością. Pierścień wokół obiektywu aparatu ma metalowe wykończenie, a jego kolorystyka przypasowana jest do barwy korpusu. Delikatnie żłobiona* powierzchnia nie tylko usprawnia trzymanie aparatu, lecz także wzbogaca jego niebanalny wygląd. Opracowana forma aparatu pozwoli każdemu wybrać modny aparat pasujący do własnego stylu użytkownika.

Kwadratowy format

1. Niejednokrotnie udoskonalone uchwycenie klimatu sceny i daje szersze możliwości fotograficzne w porównaniu z filmami instax mini o pocztówkowym formacie kadru

2. Tworzenie niezapomnianych fotografii w proporcji kadru 1×1

W ubiegłym roku japoński producent wprowadził film o kwadratowym formacie kadru "instax SQUARE" oraz hybrydowy aparat rodzaju instant z dodatkowymi funkcjami przetwarzania i edycji obrazu. Od tego czasu na rynku pojawiła się potrzeba zwiększenia gamy aparatów fotograficznych kompatybilnych z filmami o kwadratowym formacie kadru.

Produkty z kolekcji instax od chwili ich wprowadzenia w 1998 roku są użytkowane typowo przez młodych ludzi na całym świecie. Łącznie dostarczono już na rynek 30 milionów egzemplarzy aparatów z tej linii. Fujifilm kontynuuje rozwijanie systemu fotograficznego "instax", który pozwala każdemu radować się fotografowaniem i natychmiastowym uzyskiwaniem odbitek.

* Cienkie linie i rowki na powierzchni aparatu.

1. Nazwa produktu

(1) Aparat fotograficzny do fotografii natychmiastowej – "instax SQUARE SQ6"
Perłowo biały/Pąsowa czerwień/Grafitowy (przystępny w trzech wersjach kolorystycznych)
(2) Film o kwadratowym formacie kadru "instax SQUARE Film" wariant BLACK

2. Podstawowe cechy

(1) "instax SQUARE SQ6"
a) Stylowy design

b) Aparat jest zaopatrzony w sporo funkcji fotografowania
·Tryb samoczynny (charakterystyczny)
Aparat ma funkcję samoczynnej regulacji ekspozycji, która przy naciskaniu spustu migawki wykrywa jasność zastanego oświetlania i dopasowuje optymalny czas migawki, a także intensywność błysku lampy. Nawet w ciemnym pokoju główny motyw oraz tło zdjęcia mogą być sfotografowane żywo i wyraziście.

·Tryb autoportretu – Selfie
Ustawia stosowną ostrość i jasność dla realizowanych autoportretów.


Tryb samoczynny Tryb Selfie

·Regulacja ekspozycji
Można regulować rozjaśnienie i zaciemnienie zdjęcia.

·Tryb Makro
zezwala na realizowanie fotografii już z odległości 30cm.

·Tryb Krajobrazu
zezwala na fotografowanie motywów oddalonych od aparatu co najmniej 2 metry


Jasne charakterystyczne Przyciemnione


·Tryb podwójnej ekspozycji
Po dwukrotnym naciśnięciu spustu migawki, dwa ujęcia nakładane są na siebie w jednym kadrze filmu.

·Samowyzwalacz
Funkcja samowyzwalacza pozawala na realizowanie zdjęć grupowych, na których jest również fotografujący.

·Wyłączenie błysku
Wyłączenie błysku zezwala na wykonywanie zdjęć w naturalnym, zastanym oświetlaniu.


Zdjęcie 1 Zdjęcie 2

c) Trzy kolorowe filtry (pomarańczowy/fioletowy/zielony)
Dołączenie filtra do reflektora lampy błyskowej nadaje zdjęciu specyficzny wygląd i tonację kolorystyczną.


Pomarańczowy Fioletowy Zielony

2.Podstawowa specyfikacja

* W wyniku doskonalenia produktu specyfikacja może ulec zmianie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.