Menu

Fujifilm Instax SQUARE SQ6 (pąsowe złoto)

Cechy produktu

  • Producent Fujifilm 

Opis

Nowy instax SQUARE SQ6!
15 maja 2018


Biała perła Pąsowe złoto Grafitowy

Model SQ6 ma cały szereg funkcji, które można wykorzystywać w najróżniejszych sytuacjach. Aparat ma funkcję automatycznej regulacji ekspozycji, która uaktywnia się przy naciskaniu spustu migawki. Ocenia ona jasność otoczenia i dobiera optymalny czas migawki oraz dynamiczność błysku lampy. Choćby w ciemnym pokoju główny motyw oraz tło zdjęcia mogą być sfotografowane żywo i wyraziście. Robiąc autoportrety (selfie), wystarczy ustawić w aparacie tryb "selfie", by dobrał on adekwatną ostrość i jasność. Z boku obiektywu aparat posiada też lusterko do autoportretów, które pozwala sprawdzić, co wyszuka się na zdjęciu. Gorąca stopka do mocowania statywu na spodzie korpusu aparatu, a także samowyzwalacz, na pewno okażą się przydatne przy zdjęciach grupowych. Ponadto, aby sprawdzać się w każdej sytuacji, aparat ma trzy tryby działania. "Tryb podwójnej ekspozycji" zezwala na nałożenie na jednym kadrze dwóch zdjęć po dwukrotnym naciśnięciu spustu migawki. "Tryb Macro" daje możliwość fotografowania z odległości zaledwie 30cm, natomiast "Tryb Krajobrazu" można zastosować przy zdjęciach rozległych krajobrazów. Aparat jest zaopatrzony w trzy dopełniające kolorowe filtry lampy błyskowej (pomarańczowy/fioletowy/zielony), które po nasunięciu na reflektor lampy zmieniają ogólną kolorystykę , a także pozwalają uzyskanie unikalnej i wyraźnej faktury obrazu.

Wprowadzany model charakteryzuje się prostą, a jednocześnie stylową formą. Aparat jest dostępny w trzech kolorach – perłowej bieli pasującej do każdego stylu, pąsowego złota akcentującego elegancję, a także w odmianie grafitowej emanującej postępowością. Pierścień wokół obiektywu aparatu ma metalowe wykończenie, a jego kolorystyka dobrana jest do barwy korpusu. Finezyjnie żłobiona* powierzchnia nie tylko ułatwia trzymanie aparatu, lecz także wzbogaca jego atrakcyjny wygląd. Opracowana forma aparatu pozwoli każdemu wybrać lubiany aparat pasujący do własnego stylu użytkownika.

Kwadratowy format

1. Często udoskonalone uchwycenie klimatu sceny i daje szersze możliwości fotograficzne w porównaniu z filmami instax mini o pocztówkowym formacie kadru

2. Tworzenie niezapomnianych zdjęć w proporcji kadru 1×1

W ubiegłym roku japoński producent wprowadził film o kwadratowym formacie kadru "instax SQUARE" oraz hybrydowy aparat typu instant z dodatkowymi funkcjami przetwarzania i edycji obrazu. Od tego czasu na rynku pojawiła się potrzeba rozszerzenia gamy aparatów fotograficznych kompatybilnych z filmami o kwadratowym formacie kadru.

Produkty z kolekcji instax od chwili ich wprowadzenia w 1998 roku są wykorzystywane w głównej mierze poprzez młodych ludzi na całym świecie. Łącznie dostarczono już na rynek 30 milionów egzemplarzy aparatów z tej linii. Fujifilm kontynuuje rozwijanie systemu fotograficznego "instax", który pozwala każdemu radować się fotografowaniem i natychmiastowym uzyskiwaniem odbitek.

* Cienkie linie i rowki na powierzchni aparatu.

1. Nazwa produktu

(1) Aparat fotograficzny do fotografii natychmiastowej – "instax SQUARE SQ6"
Perłowo biały/Pąsowa czerwień/Grafitowy (przystępny w trzech wersjach kolorystycznych)
(2) Film o kwadratowym formacie kadru "instax SQUARE Film" typ BLACK

2. Podstawowe cechy

(1) "instax SQUARE SQ6"
a) Stylowy design

b) Aparat jest wyposażony w niemało funkcji fotografowania
·Tryb automatyczny (charakterystyczny)
Aparat posiada funkcję samoczynnej regulacji ekspozycji, która przy naciskaniu spustu migawki wykrywa jasność zastanego oświetlania i dopasowuje stosowny czas migawki oraz aktywność błysku lampy. Nawet w ciemnym pokoju główny motyw oraz tło zdjęcia mogą być sfotografowane żywo i wyraziście.

·Tryb autoportretu – Selfie
Ustawia trafną ostrość i jasność dla realizowanych autoportretów.


Tryb samoczynny Tryb Selfie

·Regulacja ekspozycji
Można regulować rozjaśnienie i zaciemnienie zdjęcia.

·Tryb Makro
pozwala na realizowanie zdjęć już z odległości 30cm.

·Tryb Krajobrazu
zezwala na fotografowanie motywów oddalonych od aparatu co najmniej 2 metry


Jasne standardowe Przyciemnione


·Tryb podwójnej ekspozycji
Po dwukrotnym naciśnięciu spustu migawki, dwa ujęcia nakładane są na siebie w jednym kadrze filmu.

·Samowyzwalacz
Funkcja samowyzwalacza pozawala na realizowanie zdjęć grupowych, na których jest także fotografujący.

·Wyłączenie błysku
Wyłączenie błysku zezwala na wykonywanie zdjęć w naturalnym, zastanym oświetlaniu.


Zdjęcie 1 Zdjęcie 2

c) Trzy kolorowe filtry (pomarańczowy/fioletowy/zielony)
Dołączenie filtra do reflektora lampy błyskowej nadaje zdjęciu unikalny wygląd i tonację kolorystyczną.


Pomarańczowy Fioletowy Zielony

2.Podstawowa specyfikacja

* W wyniku doskonalenia artykułu specyfikacja może ulec zmianie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.