Menu

Lomography LOMO INSTANT WIDE BLACK + 3 obiektywy

Cechy produktu

  • Producent Lomography 

Opis

zestaw aparat + na dodatek 3 obiektywy-adaptery

  • Close-Up nasadka ( soczewka ) do fotografii z bliskiej odległości 10 cm
  • Ultra Wide-Angle obiektyw szerokokątny plus wizjer
  • Splitzer nakładka z ruchomymi blaszkami do zmiany kombinacji obrazu

LOMOGRAPHY LOMO'INSTANT WIDE jest aparatem natychmiastowym pracującym na wkładach FUJI INSTAX Wide. Aparat ma zastosowany obiektyw 90 mm co jest odpowiednikiem 35 mm dla znikomegoobrazka. Ustawianie ostrości w zakresie od 60 cm z trzema trybami wbudowanym trybami 0,6 m, 1-2 m i nieskończoność. Wbudowana lampa błyskowa z możliwością wyłączenia, ponadto gniazdo PC do synchronizacji zewnętrznych lamp. Aparat ma automatyczną migawkę z czasami otwarcia 8 s-1/250 s i bulb. Istnieje możliwość wielokrotnej ekspozycji, a także korekta w zakresie +1 / -1 wartości ekspozycji. Pilot IR zdalnego sterowania aparatem jest zastosowany w dekielek do osłony obiektywu przydatny gadżet. Front korpusu ma zaimplementowane lusterko do selfi a w dolnej części puszki jest zamontowany gwint do statywu. W komplecie są dołączone 4 typy filtrów żelowych do zamontowanie na lampie błyskowej do kreowania bardziej odjazdowy fotografii. Zasilanie samego aparatu to 4 baterie AA czyli tradycyjne paluszki a pilot do sterowania czyli dekielek zasilany jest baterią CR 2032.

informacje techniczne

Aparat natychmiastowy pracujący na filmach FUJI INSTAX WIDE

pakiet gromadzi sam aparat w czarnej wersji kolorystycznej z typowym obiektywem 90 mm, 3 dodatkowe obiektywy-nakładki, 4 filtry żelowe do lampy błyskowej, instrukcje obsługi w języku angielskim, dekielek czyli pilot IR do zdalnego sterowania z baterią. Uwaga aparat jest sprzedawany bez 4 baterii AA niezbędnych do samego zasilania kamery do dokupienia oddzielnie. Filmy FUJI INSTAX WIDE do dokupienia w sklepie.

Obiektywy o ogniskowej 90 mm Ekspozycji samoczynna zaprogramowana z korektą + 1 / -1 wartości ekspozycji ( tylni przełącznik ) i multiekspozycją
Przysłona: f / 8, f / 22
Migawka: Bulb (tryb Bulb), 8 s-1/250 s pracująca w trybie automatyki oraz 1/30 (Fixed Shutter Speed Mode)
Odległość ostrzenia: 0,6 m z ustawianiem ostrości w trzech zakresach: 0,6 m / 1-2 m / nieskończoności zaimplementowana lampa błyskowa o liczbie przewodniej 13 Gniazdo PC i gwint do statywu
Sterowanie na podczerwień w osłonie na obiektyw Close-Up nasadka ( soczewka ) do fotografii z bliskiej odległości 10 cm
Ultra Wide-Angle obiektyw szerokokątny plus wizjer
Splitzer nakładka z ruchomymi blaszkami do zmiany kombinacji obrazu
Zasilanie baterii: 4 x bateria AA (4 x 1,5 V)
Zasilanie pilota: 1 x 2025 bateria (3V)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.