Moje konto
  • Nikon V1 Nikon V1
  • Nikon V1 Nikon V1
  • Nikon V1 Nikon V1

Nikon V1

1 oferta z 1 sklepu

Producent Nikon WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentNikon

Wejdź w świat pełen nasyconych barw i kolorów z aparatem Nikon V1. Oto kompaktowy aparat, który swoją jakością i funkcjonalnością z pewnością przekona do siebie wielu entuzjastów fotografii.

Możliwości aparatu

Autofokus daje Ci możliwość tworzenia perfekcyjnie ostrych zdjęć, nawet w najtrudniejszych warunkach. Lampa błyskowa, zastosowana w tym modelu z pewnością doświetli ciemne kadry i poprawi jakość zdjęć. Do tego, funkcja balansu bieli, pozwoli Ci łatwo oddać na fotografii prawdziwe kolory uwiecznianego kadru. Za sprawą opcji filtrów efektów barwnych nadasz indywidualny charakter fotografowanym obiektom. Natomiast opcja usuwania czerwonych oczu gwarantuje, że utrwaleni na zdjęciu ludzie zawsze będą wyglądać naturalnie.

Tryby

Aparat Nikon V1 oferuje entuzjastom robienia zdjęć wiele różnorodnych trybów fotografowania. Między innymi automatyczny, z programami tematycznymi takimi jak: Portret, Krajobraz, Sport, Plaża, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Makro, Sepia, Krajobraz nocny, Portret nocny, Portret inteligentny i wiele innych. Niezawodny tryb zdjęć seryjnych, daje Ci możliwość rejestrowania dynamicznych ujęć w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Kolejna funkcja, tryb Automatycznego Kadrowania - pozwala w łatwy i szybki sposób wykadrować w zasadzie każde, nawet najtrudniejsze ujęcie.

Akcesoria

Powiększaj pamięć swojego aparatu, dzięki wbudowanemu slotowi kart pamięci. Mocna bateria: jonowo-litowa, pozwala na korzystanie z aparatu bez obaw o brak zasilania. Kabel USB, dołączony do zestawu pozwala szybko i połączyć aparat z komputerem. Za pomocą dołączonego programu będziesz w stanie szybko i sprawnie edytować swoje zdjęcia.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też