Moje konto
  • Canon PowerShot A1400 Canon PowerShot A1400
  • Canon PowerShot A1400 Canon PowerShot A1400
  • Canon PowerShot A1400 Canon PowerShot A1400
  • Canon PowerShot A1400 Canon PowerShot A1400
  • Canon PowerShot A1400 Canon PowerShot A1400
  • Canon PowerShot A1400 Canon PowerShot A1400
  • Canon PowerShot A1400 Canon PowerShot A1400
  • Canon PowerShot A1400 Canon PowerShot A1400

Canon PowerShot A1400

0 ofert z 0 sklepów

Producent Canon Rozdzielczość 16 Mpx Zoom optyczny 5 x Zoom cyfrowy 4 x Przekątna ekranu 2.7 " Nagrywanie filmów 1280 x 720 (HD) Rodzaj zasilania AA Kolor czarny Samowyzwalacz 2, 10, Balans bieli auto, zachmurzenie, ręczny, światło dzienne, fluorescencyjny, fluorescencyjny, żarówka Czułość 100 Format zapisu zdjęć JPEG Ogniskowa 28-140 mm WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Canon

Popularne produkty z kategorii Aparaty cyfrowe innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentCanon
Rozdzielczość16 Mpx
Zoom optyczny5 x
Zoom cyfrowy4 x
Przekątna ekranu2.7 "
Nagrywanie filmów1280 x 720 (HD)
Rodzaj zasilaniaAA
Kolorczarny
Samowyzwalacz2, 10,
Balans bieliauto, zachmurzenie, ręczny, światło dzienne, fluorescencyjny, fluorescencyjny, żarówka
Czułość100
Format zapisu zdjęćJPEG
Ogniskowa28-140 mm

Zatrzymaj najważniejsze momenty dzięki aparatowi Canon PowerShot A1400. Ten kompaktowy aparat fotograficzny, to przykład sprzętu, który zadowoli każdego entuzjastę robienia zdjęć, przy najróżniejszych okazjach. Niewielkie rozmiary, zwarta obudowa oraz przyjemna waga, powodują, że urządzenie sprawdzi się, zarówno w podróży, jak i na codzień.

Możliwości aparatu

Dzięki wysokiej rozdzielczości 16 Mpix, możemy cieszyć się pełnią barw i jakości obrazu. Przybliżanie i kadrowanie ułatwi Ci 4-krotny zoom cyfrowy i 5-krotny zoom optyczny. Wbudowany autofokus gwarantuje zdjęcia o najwyższej ostrości i jakości w każdej chwili. Aparat wyposażono w lampę błyskową, która będzie użyteczna przy wyjątkowo słabym świetle. Wyraźne zdjęcia, nawet przy złym oświetleniu to również zasługa czułości ISO. Sprzęt za sprawą opcji efektów barwnych, balansu bieli i redukcji czerwonych oczu, pozwala na pełną kontrolę tworzonych zdjęć. PowerShot A1400 pozwala również nagrywać filmy wideo, w rozdzielczości 1280 x 720 (HD).

Tryby

Aparat PowerShot A1400 dzięki wielu różnym trybom pozwoli Ci na wykonywanie różnorodnych zdjęć w najróżniejszych sytuacjach. Wszystko to dzięki zastosowaniu wielu różnych trybów fotografowania takich jak: Portret, Krajobraz, Sport, Śnieg, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Makro, Sepia, Krajobraz nocny i wiele innych. Opcja Zdjęć Seryjnych, pozwala Ci na wykonanie serii zdjęć, z których każde będzie oryginalne i ostre. Na dodatek, dzięki trybowi automatycznego kadrowania zdjęć, możesz mieć pewność, że każda fotografia wykonana przez PowerShot A1400, będzie idealnie skomponowana.

Akcesoria

Łatwo dostępne gniazdo kart pamięci, pozwala szybko przenosić zdjęcia oraz powiększać ilość pamięci aparatu. Pojemna bateria Canon, zapewni Twojemu aparatowi potrzebne zasilanie na długi czas. Do łączenia aparatu z komputerem wystarczy kabel USB, dołączony do zestawu. Szybkie i proste w obsłudze oprogramowanie Canon, pozwoli Ci na edycję i segregację wszystkich fotografii.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

kamera prosta w obsłudze, doskonała dla osób starszych,które nie lubią wprowadzać nowinek. Wyposażona w wizjer, co bardzo ułatwia robienie zdjęć przy ostrym słonecznym świetle. ★★★★☆
Joanna
2013-05-15
Bardzo mały i całkowicie plastikowy kompakt. Jakość zdjęć jest bardzo umiarkowana mimo dobrych parametrów aparatu. Na karcie 4GB mieści około 900 zdjęć w największej rozdzielczości lub 25 minut filmu w 720p. Ekran nie gaśnie automatycznie gdy przytyka się oko do bardzo małego wizjerka. ★★★☆☆
adstan
2013-04-21

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też