Moje konto  ▾

FujiFilm FinePix XP150

Producent FujiFilmRozdzielczość 14 MpxZoom optyczny 5 xZoom cyfrowy 6 xPrzekątna ekranu 2.7"Nagrywanie filmów 1280 x 720 (HD)Rozdzielczość zdjęć 4320x3240Wizjer nieNośnik danych karta SD, pamięć wewnętrznaRodzaj zasilania akumulatorKolor srebrnySamowyzwalacz 2, 10Balans bieli światło dzienne, fluorescencyjny, cieńCzułość 100, 200, 400, 800, 1600, 3200Format zapisu zdjęć JPEG, DPOFOgniskowa 28-140 mmMatryca CCD WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty FujiFilm  ▾ poprzednienastępne

Popularne produkty z kategorii Aparaty cyfrowe innych firm  ▾ poprzednienastępne

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentFujiFilm
Rozdzielczość14 Mpx
Zoom optyczny5 x
Zoom cyfrowy6 x
Przekątna ekranu2.7 "
Nagrywanie filmów1280 x 720 (HD)
Rozdzielczość zdjęć4320x3240
Wizjernie
Nośnik danychkarta SD, pamięć wewnętrzna
Rodzaj zasilaniaakumulator
Kolorsrebrny
Samowyzwalacz2, 10,
Balans bieliświatło dzienne, fluorescencyjny, cień
Czułość100, 200, 400, 800, 1600, 3200
Format zapisu zdjęćJPEG, DPOF
Ogniskowa28-140 mm
MatrycaCCD

Postaw na wysoką jakość swoich zdjęć z aparatem FujiFilm FinePix XP150. Ten kompaktowy aparat fotograficzny, to przykład sprzętu, który zadowoli każdego entuzjastę robienia zdjęć, przy najróżniejszych okazjach. Niewielkie rozmiary, zwarta obudowa oraz przyjemna waga, powodują, że urządzenie sprawdzi się, zarówno w podróży, jak i na codzień.

Możliwości aparatu

Podstawą jest profesjonalna matryca CCD, od FujiFilm. Rozdzielczości Mpix, pozwala by FinePix XP150 rejestrował zdjęcia o doskonałej ostrości i szczegółowości. Przybliżanie i kadrowanie ułatwi Ci 6-krotny zoom cyfrowy i 5-krotny zoom optyczny. Wbudowany autofokus gwarantuje zdjęcia o najwyższej ostrości i jakości w każdych warunkach. Aparat wyposażono w lampę błyskową, która okaże się pomocna przy wyjątkowo słabym świetle. Wyraźne zdjęcia, nawet przy złym oświetleniu to również zasługa czułości ISO. Sprzęt za sprawą opcji efektów barwnych, balansu bieli i redukcji czerwonych oczu, pozwala na pełną kontrolę tworzonych przez Ciebie fotografii. FinePix XP150 pozwala również nagrywać filmy wideo, w rozdzielczości .

Tryby

Firma FujiFilm zaopatrzyła ten aparat w wiele ciekawych trybów fotograficznych, ułatwiających wykonywanie różnorodnych zdjęć. Dzięki temu w różnych sytuacjach zrobimy takie zdjęcie jakie akurat chcemy. Mamy więc do dyspozycji automatyczne tryby tematyczne takie jak: Portret, Krajobraz, Sport, Śnieg, Zachód słońca, Zmierzch/świt, Krajobraz nocny, Portret nocny, Portret i tym podobne . Opcja Zdjęć Seryjnych, pozwala Ci na wykonanie serii zdjęć, z których każde będzie oryginalne i ostre. Na dodatek, dzięki trybowi automatycznego kadrowania zdjęć, możesz mieć pewność, że każda fotografia wykonana przez FinePix XP150, będzie idealnie skomponowana.

Akcesoria

Gniazdo kart pamięci daje Ci pełny dostęp do Twoich zdjęć zapisanych na karcie SD. Pojemna bateria FujiFilm, zapewni Twojemu aparatowi potrzebne zasilanie na długi czas. Do łączenia aparatu z komputerem wystarczy kabel USB, dołączony do zestawu. Szybkie i proste w obsłudze oprogramowanie FujiFilm, pozwoli Ci na edycję i segregację wszystkich zdjęć.

Wygląd

Sprawną pracę i wysoką jakość obrazu gwarantuje Ci czytelny ekran LCD.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.