Menu

Nikon Coolpix A1000

Cechy produktu

 • Producent Nikon 
 • Rozdzielczość 16 Mpx
 • Zoom optyczny 35 x
 • Zoom cyfrowy 4 x
 • Nagrywanie filmów 4096 x 2160 (4K) 
 • Makro od 1 cm 
 • Wizjer tak 
 • Rodzaj zasilania akumulator 
 • Czułość 6400, 100 

Opis

APARAT NIKON COOLPIX A1000
Sekrety miast. Bezkresne niebo. Aparat Nikon COOLPIX A1000 o rozdzielczości 16 MP jest niepokaźny i prosty w obsłudze, dzięki czemu jest perfekcyjnym towarzyszem podróży. Imponujący obiektyw z 35-krotnym zoomem optycznym ma zakres ogniskowych od 24 do 840 mm¹. Pozwala łatwo przejść od klimatycznych ujęć szerokokątnych do szczególnie szczegółowych zbliżeń.
przejrzyj wszystko. Duży wizjer elektroniczny. Znakomicie kadruj miejskie ujęcia bez względu na oświetlenie i porę dnia. Wizjer elektroniczny (EVF) o dużym kontraście i rozdzielczości 1166 tys. Punktów gwarantuje znakomitą widoczność i umożliwia komfortowe kadrowanie. Detektor zbliżenia oka włącza wizjer z chwilą zbliżenia aparatu do oka.
Pokaż piękno. Filmy 4K. Uchwyć aktywność, dźwięki i zachody Słońca. Rejestruj filmy w zniewalającej jakości 4K/UHD z szybkością do 30 kl./s, a także w rozdzielczości Full HD z szybkością do 60 kl./s. Zastosowana funkcja filmów poklatkowych upraszcza rejestrowanie pięknych klipów ukazujących ulice albo gromadzące się chmury burzowe.

Odkryj wszystkie kąty. Odchylany ekran i dotykowe komponenty sterujące. Proste komponowanie ujęć pod ciekawymi kątami. Obfity odchylany ekran dotykowy o przekątnej 7,6 cm (3 cali) i rozdzielczości 1036 tys. Punktów prędko się włącza i zezwala na obsługę AF i spustu migawki podczas fotografowania w trybie podglądu na żywo. W trybie odtwarzania możesz zwiększać i pomniejszać obrazy oraz przełączać widok między nimi.
Dopracuj każdy detal. Rejestrowanie obrazów w formacie RAW. Przejmij całkowitą kontrolę nad zdjęciami dzięki możliwości fotografowania w formacie RAW. Wszystkie informacje zdjęć są zachowywane, więc możesz korygować ich dowolne aspekty przy pomocy ulubionego oprogramowania do edycji fotografii.
Płynny zoom. Zrównoważona kontrola. Konkretny uchwyt zapewnia stabilność, a boczna dźwignia zoomu zezwala na zmianę ogniskowej kciukiem. Jedno dotknięcie przycisku zoomu krokowego natychmiast przestawia ogniskową z ustawienia teleobiektywu na szerokokątną. Ułatwia to śledzenie obiektów, które przemieściły się poza kadr.

Ostre i jednostajne fotografowanie AF z wyszukiwaniem celu szybko ustawia ostrość na obiektach, choćby w słabym świetle. produktywna funkcja redukcji drgań marki Nikon kompensuje drganie aparatu, zapewniając stabilność zdjęć i filmów. Przydaje się wyśmienicie przy fotografowaniu krajobrazów z jadącego samochodu terenowego albo odkrywaniu miejskich ulic.
Śledź odwiedzone miejsca. Dziel się tym, co widzisz. Po co czekać? Aplikacja SnapBridge do systemów iOS i Android zagwarantuje nieprzerwane połączenie aparatu ze smartfonem albo tabletem. Ekspresowo dziel się swoimi zdjęciami. Śledź swoje podróże za pomocą znajdującego się w urządzeniu inteligentnym modułu GPS, wykorzystywanego poprzez aplikację SnapBridge do aktualizacji daty i lokalizacji w aparacie.
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:
 • NIKON COOLPIX A1000
 • ŁADOWARKA
 • AKUMULATOR
 • kabel USB
 • PASEK NA RĘKĘ

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.