Menu

Nikon Coolpix B600

Cechy produktu

  • Producent Nikon 
  • Zoom optyczny 60 x
  • Nagrywanie filmów 1920 x 1080 (Full HD) 
  • Makro od 1 cm 
  • Rodzaj zasilania akumulator 

Opis

Aparat cyfrowy pozwalazastosować jego ogromne możliwości rejestrowania obrazów w nad wyraz szerokim zakresie ogniskowych bez względu na warunki. Progresywny obiektyw NIKKOR 60-krotnym zoomem optycznym ma ogniskowe w zakresie od 24 do 1440 mm.

Niezależnie od tego, czy chcesz przybliżyć widok, czy kadrować szeroko, żeby uchwycić dzieci w akcji, ten aparat pozwoli Ci zrealizować swoją wizję. Filmy w rozdzielczości Full HD. Dźwięk stereo. Naciśnięcie specjalnego przycisku filmowania sprawia rozpoczęcie nagrywania obrazu w rozdzielczości Full HD (1080p/30p) z dźwiękiem stereo.

Mechanizm redukcji drgań przeciwdziała skutkom drgania aparatu, zapewniając stabilność nagrywanych filmów nawet przy filmowaniu w marszu. Edycja w aparacie pozwala oglądać pojedyncze klatki i likwidować niepotrzebne fragmenty w trakcie odtwarzania filmów.

SnapBridge. Niezwłoczne rejestrowanie i udostępnianie. Po co czekać? Opracowana poprzez producenta Nikon aplikacja SnapBridge do systemów iOS i Android zagwarantuje nieprzerwane połączenie aparatu ze smartfonem albo tabletem.

ekspresowo dziel się swymi zdjęciami. Śledź datę i lokalizację za pomocą modułu GPS w urządzeniu inteligentnym. Możesz choćby fotografować zdalnie za pomocą urządzenia inteligentnego. Znakomity wygląd.

Łatwa obsługa. Dzięki uchwytowi znanemu z lustrzanek aparat pewnie leży w dłoni. Komfortowo rozmieszczone części sterujące powodują, że obsługa aparatu jest nietrudna i instynktowna. Dzięki akumulatorowi jonowo-litowemu dasz radę sfotografować wszystko, niezależnie od tego, czy będą to urodziny, czy ekscytująca podróż.

Wykaż się kreatywnością. Bez względu na to, co fotografujesz. COOLPIX B600 jest tak nieskomplikowany w obsłudze, że każdy może robić nim znakomite zdjęcia i filmy. Programy tematyczne takie jak Sport, Makro i Zachód Słońca automatycznie dobierają stosowne ustawienia dające najkorzystniejsze efekty.

Aby zapewnić Ci największą wygodę fotografowania, aparat może wybrać najlepszy program tematyczny za Ciebie. Tryby kreatywne wyzwolą w Tobie artystę Retusz upiększający pozwala edytować pojedyncze fotografie i wytwarzać błyskotliwe portrety.

Tryb kreatywny pozwala na wyświetlenie podglądu dziesiątek efektów artystycznych do zdjęć i filmów przed rozpoczęciem fotografowania albo filmowania. Tryb makro pozwala robić perfekcyjne fotografie zniewalających małych szczegółów.

obfity monitor. Łatwe kadrowanie. COOLPIX B600 ma 3-calowy monitor LCD o rozdzielczości 921 tys. Punktów z warstwą przeciwodblaskową. Jasność monitora można regulować, więc obraz pozostanie wyraźny choćby w jasnym świetle słonecznym.

wielki kąt widzenia znakomicie się nadaje do komponowania wyjątkowych fotografii. Szybki i bezproblemowy autofokus Chcesz fotografować lub filmować sceny w słabym świetle albo szybką akcję? Rejestruj wyśmienicie ostre fotografie i filmy, nie obawiając się o irytujące zmiany w ostrości.

AF z wyszukiwaniem celu prędko ustawia ostrość na obiektach, nawet w słabym świetle. Twarze i mniejsze obiekty są precyzyjnie rozpoznawane. Stała gotowość Dzięki bogatej gamie akcesoriów producenta Nikon przygotujesz się na każdą sytuację, na przykład rodzinne spotkanie czy zwiedzanie interesujących miejsc na wakacjach.

Miej aparat zawsze pod ręką dzięki asygnowanej torbie COOLPIX. Weź ze sobą zapasowy akumulator jonowo-litowy,zawsze być gotowym na fotografowanie w plenerze.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.