Menu

Nikon Coolpix P900

Cechy produktu

 • Producent Nikon 
 • Rozdzielczość 16 Mpx
 • Zoom optyczny 86 x
 • Przekątna ekranu 3.0 "
 • Ogniskowa min 24 
 • Ogniskowa max 2000 
 • Stabilizator obrazu optyczny 
 • Wizjer tak 
 • Nośnik danych karta SD 
 • Rodzaj zasilania akumulator 
 • Kolor czarny 
 • Balans bieli auto, zachmurzenie, światło dzienne, fluorescencyjny 
 • Czułość 100, 6400, 12800 
 • Ogniskowa 4.3-357 mm 

Opis

Każdy miłośnik fotografii przyrodniczej i astrofotografii z pewnością zainteresuje się aparatem COOLPIX P900 o rozdzielczości 16 mln pikseli z niewiarygodnym 83-krotnym zoomem optycznym, który pozwoli rejestrować detale niewidoczne gołym okiem.

Błyskawiczne fotografowanie dzięki prędkiemu autofokusowi w trybie AF i krótszemu opóźnieniu spustu migawki z jeszcze skuteczniejszym ograniczeniem poruszenia dzięki systemowi optycznej redukcji drgań z podwójną detekcją o efektywności 5 stopni ekspozycji.

Ruchomy monitor i wbudowany wizjer elektroniczny sprężyste kadrowanie w trakcie rejestrowania bogatych w szczegóły zdjęć i filmów Full HD w zakresie ogniskowych superteleobiektywu.

wbudowana obsługa systemów GPS/GLONASS/QZSS pozwala z wysoką starannością rejestrować miejsca fotografowania, a dzięki obsłudze technice Wi-Fi¹ i NFC² zrobione fotografie można natychmiast udostępniać.

Skonstruowany z myślą o komforcie fotografowania aparat COOLPIX P900 pozwala bardziej aniżeli kiedykolwiek zbliżyć się do ładna przyrody.
¹ Przed wykorzystaniem należy zainstalować na urządzeniu inteligentnym aplikację Wireless Mobile Utility producenta Nikon (dostępną dla systemów iOS i Android).
² technika Near Field Communication (NFC) jest obsługiwana poprzez zgodne smartfony i tablety z systemem Android (w wersji 4.0 lub nowszej). Przed użyciem należy zainstalować na urządzeniu aplikację Wireless Mobile Utility producenta Nikon i skonfigurować je pod kątem przesyłania zdjęć.

znaczny ruchomy monitor LCD

wygodny ruchomy monitor LCD (RGBW) rodzaju Clear Color Display o przekątnej 7,5 cm (3 cale) i rozdzielczości około 921 tys. Punktów pozwala eksperymentować z kreatywnymi perspektywami, a także kadrować dynamiczną akcję. Powłoka przeciwodblaskowa zapewnia słuszną widoczność w każdych warunkach oświetleniowych.

Nagrywanie filmów Full HD

Płynnym filmom Full HD (1080/60p) może teraz towarzyszyć wysokiej jakości dźwięk nagrywany poprzez mikrofon zmieniający charakterystykę kierunkową w zależności od ustawienia zoomu. Specjalny przycisk nagrywania filmu pozwala szybko przechodzić z trybu fotografii do trybu filmowania.

Film poklatkowy

Łatwość tworzenia spektakularnych sekwencji poklatkowych. Starczy wybrać sfotografowaną sytuację, a ze zdjęć zrobionych z interwalometrem zostanie samoczynnie utworzony 10-sekundowy film poklatkowy.

Zoom mikrofonu

Filmy o rozdzielczości Full HD cechuje wysokiej jakości dźwięk kierunkowy gwarantowany poprzez funkcję Zoom mikrofonu, która zmienia charakterystykę kierunkową odpowiednio do zmian ogniskowej.

Soczewka ze szkła Super ED

aczkolwiek ten konkretny zoom pozwala rejestrować obiekty z całym bogactwem szczegółów, tubus obiektywu pozostaje kompaktowy, a układ optyczny perfekcyjnie radzi sobie z aberracją chromatyczną dzięki soczewce ze szkła Super ED.

Tryby Księżyc i Obserwacja ptaków

skomplikowane fotograficzne tematy, takie jak ptaki i księżyc, stają się nietrudne dzięki funkcji automatyczny dobór programów, która upraszcza ogniskowanie i upraszcza dobór ustawień oraz zapewnia, że uzyskiwane wyniki są za każdym razem nieszablonowe.

szeroki kąt oglądania

Kreatywne komponowanie i niecodzienne perspektywy nie stanowią już problemu za sprawą monitora LCD o szerokim kącie oglądania. Można fotografować z góry, ponad przeszkodami, lub z dołu, żeby zarejestrować spotkanie oko w oko ze zwierzęciem.

Konfigurowalny przycisk funkcji (Fn)

używane funkcje można przypisać do przycisku Fn, aby spersonalizować w ten sposób obsługę aparatu. Do zmiany ustawień starczy wtedy jedno naciśnięcie przycisku. Pokrętło trybu pracy

Znajdujące się na górze aparatu pokrętło trybu pracy można obsługiwać jedną ręką, uzyskując przystępny dostęp do najważniejszych ustawień, w tym manualnych trybów ekspozycji (P/S/A/M).

AF z wyszukiwaniem celu

Autofokus w trybie AF z wyszukiwaniem celu szybko i dokładnie identyfikuje obiekt oraz automatycznie ustawia na nim ostrość, dzięki temu można skupić się na kompozycji kadru.

System COOLPIX Picture Control

Ustawienia Picture Control pozwalają w prosty sposób kontrolować wygląd fotografii. Dostępne opcje to między innymi Neutralne do naturalnie wyglądających fotografii, Żywe do wyjątkowo kolorowych fotografii, Monochromatyczne do zdjęć czarno-białych i Niestandardowe z możliwością skorygowania maksymalnie dwóch parametrów, na przykład kontrastu albo nasycenia.

zastosowany wizjer elektroniczny

czujnik zbliżenia oka namierza przyłożenie oka do wizjera i samoczynnie przełącza obraz z wyświetlacza na wizjer elektroniczny, umożliwiając bezproblemowe kadrowanie bez względu na styl fotografowania.

Przycisk zoomu krokowego

Gdy obiekt fotografowany z znacznym zoomem chwilowo zniknie z kadru, wystarczy jedno naciśnięcie przycisku obok dźwigni zoomu,błyskawicznie wrócić do ustawienia szerokokątnego i bez trudu ponownie uchwycić obiekt.

Boczna dźwignia zoomu

Boczną dźwignię zoomu można obsługiwać lewą ręką, minimalizując tym samym drgania aparatu, żeby uzyskać płynne filmy i wyraźne zdjęcia.

Długi czas działania akumulatora

Wydłużony czas działania dzięki obszerniejszej energooszczędności akumulatora to więcej zdjęć i dłuższe filmy Full HD.

Kompensacja błysku

świetnie zrównoważenie ekspozycji dzięki kompensacji błysku (od -2 do +2 EV), która pomaga zbalansować oświetlenie obiektu światłem lampy z oświetleniem tła i gwarantuje naturalne fotografie.

19 programów tematycznych

Ten aparat może pomóc w dobraniu najkorzystniejszych ustawień do bieżącej sytuacji. Wystarczy wybrać program tematyczny najlepiej przypasowany do obiektu i warunków, a aparat samoczynnie zoptymalizuje ustawienia.

EXPEED C2

szybki i zaawansowany system przetwarzania obrazu marki Nikon momentalne działanie, genialną jakość zdjęć i nadzwyczajne efekty przy wysokiej czułości.

produkt
marka
Kod producenta
Nikon P900 black
EAN
0018208944262
Podstawowe dane wymiary
Szerokość [mm]
139.5
Wysokość [mm]
103.2
Grubość [mm]
137.4
atrybuty matrycy Obiektyw Ekspozycja
Centralnie ważony
Matrycowy
Punktowy
samoczynny
techniczne
asygnowany akumulator
zaimplementowane technologie
GPS
WiFi
Zapis informacji Lampa błyskowa
wbudowana - podnoszona
automatyczny
Manualny
Podgląd zdjęć Funkcje
10 sekund
2 sekundy
AF oparty na detekcji kontrastu
Dotykowy AF
Inteligentne rozpoznawanie twarzy
załączone wyposażenie
Akumulator
kabel USB
Ładowarka
Pasek
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Telefony:
+48 22 460 87 60
Opis:
Serwis i Status naprawySerwis lustrzanek, obiektywów, lamp błyskowychoraz pozostałych produktów z wyłączeniem aparatów COOLPIX.Nikon Polska Sp. Z o.o.ul. Łopuszańska 38B02-232 Warszawa, PolskaGodziny pracy serwisu:poniedziałek 10:00 - 18:00, wtorek - piątek 8:30 - 16:30.Kontakt z serwisem Nikon Polska:tel. +48 22 460 87 60e-mail: [email protected]fax + 48 22 460 87 38Informacje online o statusie naprawy sprzętu w serwisie Nikon Polskadostępne są w zakładce STATUS NAPRAWY.Serwis aparatów COOLPIXVSP DATA a.s.Údolní 2188390 64 Tábor, Republika Czeskawww.vspdata.czKontakt z serwisem VSP Data:Tel. +48 22 460 87 32, pon. - pt. 9 – 17e-mail: [email protected] (obsługa w j. Polskim)Więcej informacji na temat serwisu w zakładce SERWIS albo pod numerem telefonu infolinii NIKON +48 (22) 460 87 32. Linia czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Test - Wystawiona 3 lata temu
opinie @#$%^(*&^%$#@ __~~

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.