Menu

Olympus Tough TG-6

Cechy produktu

  • Producent Olympus 

Opis


Olympus TG-6, aparat dla ciekawych świata

tworzony z myślą o podróżnikach i poszukiwaczach przygód najnowszy model z serii Tough zachwyca niepodatnością, a także możliwościami, jakie proponuje. Weź go ze sobą, dokądkolwiek się udasz – jest wytrzymały na mróz aż do -10°C, nie straszny mu kurz oraz pył, ani upadek z wysokości 2 metrów. Ponadto może być zanurzony w wodzie do głębokości 15 m. Zaimplementowana w obiektywie powłoka chroni go przed zaparowaniem, dzięki czemu Twoje fotografie będą wyraźne w każdych warunkach.

Zarejestruj uroki podwodnego świata

Aparat został wyposażony w specjalne tryby asygnowane do fotografii podwodnej. Korygują one balans bieli oraz kolorystykę w zależności od głębokości, na której się znajdujesz. Zanurzenie do 3m obsługuje tryb „Płytko", wprowadzając korektę barwy czerwonej. Na średniej i obszerniejszej głębokości (do 15m) aparat dopasowuje odcień niebieski. Ta technologia powoduje,zdjęcia podwodne wyglądają zjawiskowo i z pewnością zaskoczą Twoich znajomych, kiedy udostępnisz je na mediach społecznościowych.

Jeszcze więcej możliwości

Ten kompaktowy aparat pozwoli Ci podpłynąć bliżej fotografowanego obiektu. Zbliż się nawet na odległość 1cm (tryb mikroskopowy) i zarejestruj podwodne piękno w całej okazałości. Realizowanie fotografii pod wodą stawia przed współczesnymi aparatami spore wyzwania – Olympus TG-6 radzi sobie z tym zadaniem genialnie dzięki funkcji HDR, która pozwala zredukować różnice między ciemnymi i jasnymi partiami obrazu. Szerszy zakres dynamiczny oznacza efektowniejsze fotografie prosto z aparatu, powiększając także możliwości obróbki.

Nagrywaj filmy w 4K

Na wakacjach bez dwóch zdań często masz ochotę wyrazić przeżywane emocje na przeróżne sposoby. Olympus Tough zezwala na Ci nagrywanie filmów w jakości 4K lub Full HD z szybkością dochodzącą aż do 120 kl/s. Nagraj zapierający dech w piersiach wschód słońca ze szczytu góry albo podwodne spotkanie z delfinem w przejrzyście czystej, ciepłej wodzie. Uprawiasz sporty ekstremalne? TG-6 wesprze Cię w każdej sytuacji, oferując wysoką jakość nagrań i świetną odporność.

Udostępniaj zdjęcia z dowolnego miejsca

Aparat zaopatrzony jest w system czujników, które śledzą Twoje położenie i pozwalają oznaczyć miejsce wykonania zdjęcia. W dokumentacji wymarzonego wyjazdu pomoże także GPS, kompas, manometr oraz czujnik temperatury. Połącz aparat ze smartfonem za pomocą aplikacji Olympus Image Share i steruj jego funkcjami lub podziel się zdjęciami z dowolnego miejsca.

Wszystkie funkcje pod ręką

poręczna pokrywa zagwarantuje solidny chwyt podczas wędrówek i bardziej ekstremalnych przeżyć. Jeśli zdecydujesz się na dołączenie do aparatu dodatkowych akcesoriów, możesz je zablokować specjalnym przyciskiem i posiadać pewność, że się przypadkowo nie odłączą. Umieszczone z tyłu pokrętło zezwala na szybki dostęp do najróżniejszych trybów fotografowania i filmowania. Dźwignia zooma została zaprojektowana w taki sposób, abyś mógł ją obsługiwać choćby w rękawiczkach.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.