Menu

Panasonic Lumix DMC-TZ70

Cechy produktu

 • Producent Panasonic 
 • Rozdzielczość 12.1 Mpx
 • Zoom optyczny 30 x
 • Zoom cyfrowy 4 x
 • Przekątna ekranu 3.0 "
 • Ogniskowa min 24 
 • Ogniskowa max 720 
 • Nagrywanie filmów 1920 x 1080 (Full HD) 
 • Wizjer tak 
 • Nośnik danych karta SD, pamięć wewnętrzna 
 • Rodzaj zasilania akumulator 
 • Kolor czarny 
 • Balans bieli auto, cień, zachmurzenie, światło dzienne 
 • Czułość 6400, 100 
 • Ogniskowa 24-720 mm 

Opis

Funkcjonalność i rewelacyjne parametry choćby przy obszernym zbliżeniu
LUMIX TZ70 jest zaopatrzony w wysokoczułą matrycę MOS o rozdzielczości 12,1 megapikseli, ultraszerokokątny 24‑milimetrowy obiektyw LEICA DC VARIO-ELMAR i 30‑krotny zoom optyczny. Takie parametry świetną funkcjonalność. Dzięki obszerniejszemu polu widzenia aniżeli w aparacie z 28‑milimetrowym obiektywem LUMIX TZ70 pozwala prosto kadrować i rejestrować szerokokątne ujęcia, takie jak rozległe wakacyjne krajobrazy.

LUMIX TZ70 w czasie podróży sprawdza się w każdej sytuacji ― równocześnie w trakcie robienia szerokokątnych statycznych i filmowych ujęć krajobrazu, jak i fotografowania odległych obiektów z teleobiektywem. Inteligentny zoom pozwala na uzyskanie jeszcze większego, 60‑krotnego zbliżenia bez widocznego uszczerbku na jakości fotografie. Innowacyjna pięcioosiowa hybrydowa optyczna stabilizacja obrazu (HYBRID O.I.S.+) usuwa problemy wynikające z drżenia ręki nawet przy nad wyraz obszernych zbliżeniach.

Aparat LUMIX TZ70 pozwala wzbogacić galerię zdjęć z podróży o znakomitej jakości materiał wideo. Zaawansowany procesor obrazu Venus Engine umożliwia filmowanie w perfekcyjnej jakości Full HD 1920 x 1080 50p (PAL) w formacie AVCHD Progressive. W tym standardzie genialnie widoczne są detale prędko poruszających się obiektów, takich jak biegnące dzikie zwierzęta.

żeby zapewnić jeszcze wyższą jakość zdjęć przy słabym oświetleniu, w aparacie LUMIX TZ70 zaimplementowano wysokoczułą matrycę MOS o rozdzielczości 12,1 megapikseli. Piksele tej matrycy są 1,5 raza pokaźniejsze niż w matrycy aparatu LUMIX TZ60, dzięki temu zdjęcia robione w ciemnej scenerii, na przykład w czasie spaceru po plaży w księżycową noc, są ostre i wyraźne. LUMIX TZ70 może też zapisywać obraz w formacie RAW, którego konwersja pozwala uzyskać fotografie o istotnie wyższej jakości i ostrości, z minimalną ilością szumów.

Łatwo dostępne fachowe efekty
Pierścień sterujący na obudowie obiektywu aparatu LUMIX TZ70 zezwala na intuicyjne, nieskomplikowane i dokładne ustawienie parametrów ujęcia. Płynna kontrola ekspozycji i zbliżenia pozwala skupić się na genialnym wykadrowaniu zdjęcia i naciśnięciu przycisku migawki w najodpowiedniejszym momencie. Pierścień zagwarantuje także przystępny dostęp do użytkowanych ustawień, takich jak przysłona, szybkość migawki, ostrość, filtr i tryb sceny.

LUMIX TZ70 jest też wyposażony w wizjer LVF o przekątnej 0,2 cala z czujnikiem oka. Wizjer o rozdzielczości 1166 tys. Punktów gwarantuje przezroczysty obraz, umożliwiając stabilne i skrupulatne kadrowanie ujęcia jednocześnie przy korzystaniu z funkcji zoom, jak i ręcznym ustawianiu ostrości. Wspaniale pasuje on do śledzenia ruchu odległych obiektów i pomaga przy fotografowaniu w ostrym słońcu, utrudniającym korzystanie z trzycalowego wyświetlacza LCD.

Napęd autofocusu działający z prędkością 240 kl./s w aparacie LUMIX TZ70 momentalne działanie tej funkcji (Light Speed AF) i pozwala na zarejestrowanie zdarzeń trwających ułamek sekundy. Najnowszy kompaktowy aparat fotograficzny producenta Panasonic pozwala uwiecznić jeszcze więcej unikalnych chwil. Jednocześnie ujęcia delfina przeskakującego morskie fale, jak i zdjęcia z rodzinnego spotkania zawsze będą wspaniałe. Funkcja precyzyjnego ustawienia zakresu ostrości na ekranie aparatu pozwala na wyświetlenie obrazu z adekwatną ostrością w trybie jej ręcznego ustawiania. Dzięki temu fotografujący ma pewność, iż osiągnie zamierzony efekt.

za pomocą licznych funkcji kreatywnych można łatwo zrealizować swoje pomysły na naprawdę wyjątkowe fotografie i filmy. Funkcje Creative Control i Creative Retouch oferują 15 efektów filtra, dzięki którym fotografie i materiał video można poddać stylistycznemu retuszowi równocześnie w czasie fotografowania i filmowania, jak i późniejszej obróbki. Przystępne są między innymi następujące filtry: Expressive, Retro, Sepia i Soft Focus. Nowo wprowadzona funkcja filmu poklatkowego pozwala zjednoczyć fotografie stworzone w określonych odstępach czasu w jeden plik filmowy MP4. Tryb ten sprawdza się znakomicie na przykład przy fotografowaniu nieboskłonu i ruchu gwiazd.

Aparat, który jest za każdym razem pod ręką
Projektując model LUMIX TZ70, firma Panasonic wykorzystała swoje bogate doświadczenie w rozwijaniu koncepcji kompaktowych aparatów fotograficznych. Szereg przesuwanych i wysuwana pokrywa obiektywu powodują, że aparat ma smukłą, kompaktową konstrukcję, dzięki temu zmieści się w kieszeni. Można sterować nim nawet jedną ręką, ponieważ z przodu ma konkretny uchwyt.

W aparacie zastosowano dużo intuicyjnych rozwiązań, które sprawiają, że robienie fotografii w podróży staje się jeszcze bardziej intuicyjne. Funkcja poziomowania ujęcia namierza poziome linie na rejestrowanym obrazie nawet wtedy, kiedy aparat jest przechylony. Poziomowanie pozwala na uzyskanie stabilnych ujęć na przykład w trakcie filmowania spaceru po ruchliwym targowisku albo robienia zdjęć znad głowy.

Fotografowanie i oglądanie i udostępnianie fotografii z podróży rodzinie i znajomym
Zintegrowane moduły Wi-Fi i NFC pozwalają udostępnić zarejestrowany materiał praktycznie z dowolnego miejsca na świecie. Znajomi i rodzina mogą śledzić trasę podróżnika i oglądać świat przez obiektyw jego aparatu dzięki natychmiastowemu udostępnianiu zdjęć i oraz funkcji wstawiania istotników ze współrzędnymi geograficznymi jednym naciśnięciem przycisku. Korzystając z technice NFC (Near Field Communication) lub kodu QR można w ciągu kilku sekund zespolić aparat ze smartfonem lub tabletem. Po nawiązaniu połączenia wyświetlone zostanie proste menu, które zapewni natychmiastowy dostęp do potrzebnych funkcji.

Aparatem podłączonym do smartfona lub tabletu można sterować zdalnie. Funkcja ta przydaje się podczas fotografowania płochliwych zwierząt z bliskiej odległości albo robienia zdjęcia grupowego, na którym jest też fotograf. Widok ujęcia na ekranie urządzenia przenośnego pozwala na sterowanie poszczególnymi funkcjami, w tym zoomem i ustawieniem ostrości, bez dotykania aparatu. Dzięki niemu można także wyzwolić migawkę!

Nowo dodana funkcja wykrywania skoku, wykorzystująca akcelerometr podłączonego urządzenia, pozwala zrobić zdjęcie skrupulatnie wtedy, gdy skaczący znajduje się w najwyższym położeniu.

produkt
firma
Kod producenta
Panasonic DMC-TZ70 silver
EAN
5025232817511
Podstawowe dane rozmiary
Szerokość [mm]
110.7
Wysokość [mm]
64.6
Grubość [mm]
34.4
cechy matrycy Obiektyw Ekspozycja
Centralnie ważony
Punktowy
automatyczny
Korekcja balansu bieli
Światło dnia pochmurnego
Światło dzienne (cień)
Światło słoneczne
Światło żarowe
technologiczne
przeznaczony akumulator
zastosowane technologie
NFC
WiFi
Zapis danych Lampa błyskowa
zastosowana - widoczna
Podgląd fotografii Funkcje
10 sekund
2 sekundy
1-polowy
23 punktowy
MF
Wykrywanie twarzy
Auto
Av (Priorytet przysłony)
Czarno-biały
Efekt miniatury
Film
Krajobraz
Makro
Portret
Sport
Tv (Priorytet migawki)
Zachód słońca
zdjęcia nocne
Zwierzęta
dołączone wyposażenie
Akumulator
przewód USB
Oprogramowanie
Pasek
Zasilacz
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 003 532
22 295 37 27
Opis:
Kontakt:Kontakt telefonicznyInfolinia Panasonic PolskaGodziny pracyponiedziałek - piątek 9:00 - 17:00Numer kontaktowy:801 003 53222 295 37 27Jeżeli masa wadliwego towaru przekracza 10 kg, klienci, korzystając z uprawnień wynikających z niniejszej gwarancji i na jej zasadach, może zgłosić prośbę o odebranie towaru wskazując miejsce, w którym produkt się znajduje. Po uzgodnieniu z Kupującym wadliwy produkt zostanieodebrany w godzinach pracy serwisu maksymalnie w ciągu 7 dni poczynając od pierwszego dnia roboczego następującego po dniu zgłoszenia. W przypadku naprawy towaru w miejscu używania, konsumenci zobowiązany jest do zapewnienia miejsca i warunków do naprawy towaru.https://www.panasonic.com/content/dam/Panasonic/pl/pl/static-page/e-Gwarancja%20Panasonic%20od%2025122014.pdf

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.