Moje konto  ▾

Radaway Torrenta KDJ 32247-01-10NR

Producent RadawayWysokość 185Materiał szkłoKod producenta 32247-01-10NRSzerokość 80 x 90 cmStrona prawa WIĘCEJ INFORMACJI ↓

4 oferty z 4 sklepów internetowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentRadaway
Wysokość185
Materiałszkło
Kod producenta32247-01-10NR
Szerokość80 x 90 cm
Stronaprawa

Wymiar drzwi z polem stałym - 80cm.

Seria kabin Torrenta zaprojektowana została z myślą o klientach ceniących prostą i klasyczną formę. Lekka bryła kabin uzyskana została poprzez połączenie dużych tafli 6 mm szkła i zawiasów.

Wejście do kabiny jest szerokie i wygodne. Uchylne drzwi wyposażono w chromowane zawiasy z mechanizmem unoszenia (podczas otwierania) i opuszczania (podczas zamykania), co ułatwia ich otwieranie i zamykanie oraz zapobiega niszczeniu listwy pod brodzikiem.

Konstrukcja zawiasów oraz profili przyściennych sprawia, że kabinę łatwo można utrzymać w czystości. Szczelność kabiny zapewniają uszczelki pomiędzy drzwiami a częściami stałymi kabiny.

W skład serii wchodzi parawan nawannowy oraz 5 modeli kabin: półokrągła z drzwiami dwuczęściowymi, półokrągła z drzwiami jednoczęściowymi, kwadratowa z drzwiami dwuczęściowymi, prostokątna z drzwiami jednoczęściowymi oraz drzwi wnękowe.

Kabiny półokrągłe dostępne są w dwóch kolorach szkła: przejrzystym i grafitowym, natomiast kabiny prostokątne i drzwi w trzech: przejrzystym grafitowym i carre.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.