Moje konto
  • Bateria Hansa DESIGNO 51692177 Bateria Hansa DESIGNO 51692177
  • Bateria Hansa DESIGNO 51692177 Bateria Hansa DESIGNO 51692177
  • Bateria Hansa DESIGNO 51692177 Bateria Hansa DESIGNO 51692177

Bateria Hansa DESIGNO 51692177

5 ofert z 5 sklepów

Producent Hansa Montaż stojąca Ilość uchwytów jednouchwytowa Kolor chrom Kod producenta 51692177 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Bateria HANSADESIGNO NEU umywalkowa wysoka bez zestawu odpływowego, uchwyt z powłoką szklaną czarną 51692177

Bateria umywalkowa wysoka, jednootworowa, DN15 * bez zestawu odpływowego * bez cięgna zestawu odpływowego * rurki miedziane * wysięg wylewki 150 mm * wysokość baterii 363 mm Korpus mosiężny * natężenie przepływu: 6 l/min, mierzone przy ciśnieniu hydraulicznym 3 bar

Dostępność sprawdź w sklepie →

HANSA DESIGNO NEU BATERIA UMYWALKOWA MIESZACZOWA WYSOKA, WYLEWKA 150 MM, RURKI MIEDZIANE, UCHWYT CZA

HANSA DESIGNO NEU BATERIA UMYWALKOWA MIESZACZOWA WYSOKA, WYLEWKA 150 MM, RURKI MIEDZIANE, UCHWYT CZA

Dostępność sprawdź w sklepie →

HANSADESIGNO STYLE bateria umywalkowa jednouchwytowa, jednootworowa,wysoka uchwyt z powłoką szklaną czarną 51692177

… STYLE bateria umywalkowa jednouchwytowa, jednootworowa, wysoka D natężenie przepływu: 8 l/min, mierzone przy ciśnieniu hydraulicznym 3 bar korpus armatury: odcynkowany mosiądz (MS 63) perlator uchwyt (metal) bez zestawu odpływowego bez cięgna zestawu odpływowego szybki montaż przyłącze poprzez rurki miedziane wypływ: nieruchomy wysięg: 150 mm chrom uchwyt z powłoką szklaną czarną …

Dostępność sprawdź w sklepie →

HansaDesigno- bateria umywalkowa wysoka- 51692177

… jednootworowa, DN 15, z podwyższonym cokołem, uchwyt z powłoką szklaną, czarną, nr kat 51692177P-IX (złożony wniosek o znak kontrolny)natężenie przepływu: 8 l/min, mierzone przy ciśnieniu hydraulicznym 3 barkorpus armatury: odcynkowany mosiądz (MS 63)CACHÉ® regulator strumienia z kluczem montażowymuchwyt - patyczek Pin (metalowy) z powłoką szklaną, czarną bez zestawu odpływowegobez …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentHansa
Montażstojąca
Ilość uchwytówjednouchwytowa
Kolorchrom
Kod producenta51692177

Masz dość swojej starej łazienki? Postaw na jakość i piękno. Bateria umywalkowa Hansa DESIGNo 51692177, to mały element o wielkim znaczeniu dla wyglądu całej łazienki. Zwróć uwagę na jej formę i wykonanie.

Wprowadzenie

Łazienka pełni funkcję nie tylko użytkową. W nowoczesnych domach, pełni funkcję relaksacyjną i wypoczynkową. Wspomaga regenerację i ułatwia odzyskiwanie sił po ciężkim dniu. Dlatego miejsce to powinno być ładne, ale i stonowane tak, aby nic nam nie przeszkadzało w wypoczynku pod prysznicem czy w wannie.

Wybór i montaż

O tym jak wygląda łazienka często decyduje szczegół - bateria umywalkowa. Drobny element, którego wybór wpływa na wygląd całego pomieszczenia. Bateria ta, powinna łączyć w sobie funkcjonalność oraz styl, dzięki czemu dopełni spójnego obrazu w łazience. Wybór typu baterii często jest zależny od umywalki, a także istniejącej już instalacji wodnej. Jeśli więc nie chcemy przerabiać całej łazienki lub zwracać baterii do sklepu - musimy koniecznie zwrócić na to uwagę. Bateria dostępna jest w kolorze: chrom, który jest stylowy i pasujący do wielu różnorodnych projektów łazienek. Baterie możemy podzielić na trzy typy: jednootworowe z mieszaczem, dwuotworowe oraz trzyotworowe. Dodatkowo są też wspominane baterie naścienne oraz stojące. W przypadku, gdy wybrana przez nas umywalka nie ma otworów do instalacji baterii, jesteśmy zmuszeni wybrać baterię ścienną. Możemy ewentualnie wywiercić potrzebny otwór w armaturze (niektóre modele umywalek oferują tę możliwość), jednak wiąże się to z ryzykiem pęknięcia ceramiki.

Specyfikacja

Wiele baterii z kurkami ma głowice ceramiczne, dzięki czemu nie kapie z nich woda. Baterie często posiadają perlatory, czyli końcówki napowietrzające wodę, powodując tym samym, że optycznie wydaje się jej więcej. Dobry perlator jest w stanie oszczędzić od 15% do 60% wody. Wszystko dzięki wspomnianemu napowietrzaniu. Wielkości wylewek w bateriach umywalkowych różnią się nie tylko wielkością, ale także strumieniem wody i kątem jego nachylenia. Niskie, krótkie baterie sztorcowe z krótką wylewką, sprawdzają się przy małych, płytkich umywalkach. Wyższe wymagają głębszej umywalki i większej przestrzeni dookoła. Jeśli odpowiednio dobierzemy baterię do armatury, nie powinniśmy mieć problemu z wychlapywaniem wody poza obręb zlewu, a także z funkcjonalnością.

Podsumowanie

Decydując się na nową baterię do naszej łazienki, musimy pamiętać, że jest to zakup na długi czas. Warto więc kupić sprzęt miły dla oka, ale i solidny. Pamiętajmy o kilku radach, które przydadzą się podczas wyboru i montażu baterii. Nie można ustawiać baterii zbyt blisko ściany, przestrzeń między nimi będzie trudna do czyszczenia. Baterię ścienną powinno się montować od 25 do 35 cm nad górną krawędzią umywalki. Bateria jest najczęściej eksploatowanym urządzeniem w każdej łazience, dlatego opłaci się w nią zainwestować trochę więcej pieniędzy. Te najtańsze już po pół roku czy roku użytkowania mogą się ścierać. W krótkim więc czasie będziemy zmuszeniu do kolejnych wydatków. Dla najlepszego efektu, najlepiej jest kupić wszystkie baterie z tej samej serii. Prosta i stylowa bateria nie tylko zagwarantuje pełną funkcjonalność, ale także nada nowego charakteru armaturze. Wybierając baterię Hansa DESIGNo 51692177 wybierasz prostotę, jakość oraz stylowy design, który skutecznie odmieni wygląd Twojej łazienki.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też