Moje konto
  • Bateria Hansa DESIGNO 51692177 Bateria Hansa DESIGNO 51692177
  • Bateria Hansa DESIGNO 51692177 Bateria Hansa DESIGNO 51692177
  • Bateria Hansa DESIGNO 51692177 Bateria Hansa DESIGNO 51692177

Bateria Hansa DESIGNO 51692177

4 oferty z 4 sklepów

Producent Hansa Montaż stojąca Ilość uchwytów jednouchwytowa Kolor chrom Kod producenta 51692177 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Bateria HANSADESIGNO NEU umywalkowa wysoka bez zestawu odpływowego, uchwyt z powłoką szklaną czarną 51692177

Bateria umywalkowa wysoka, jednootworowa, DN15 * bez zestawu odpływowego * bez cięgna zestawu odpływowego * rurki miedziane * wysięg wylewki 150 mm * wysokość baterii 363 mm Korpus mosiężny * natężenie przepływu: 6 l/min, mierzone przy ciśnieniu hydraulicznym 3 bar

Dostępność sprawdź w sklepie →

HANSA DESIGNO NEU BATERIA UMYWALKOWA MIESZACZOWA WYSOKA, WYLEWKA 150 MM, RURKI MIEDZIANE, UCHWYT CZA

HANSA DESIGNO NEU BATERIA UMYWALKOWA MIESZACZOWA WYSOKA, WYLEWKA 150 MM, RURKI MIEDZIANE, UCHWYT CZA

Dostępność sprawdź w sklepie →

HANSADESIGNO STYLE bateria umywalkowa jednouchwytowa, jednootworowa,wysoka uchwyt z powłoką szklaną czarną 51692177

… STYLE bateria umywalkowa jednouchwytowa, jednootworowa, wysoka D natężenie przepływu: 8 l/min, mierzone przy ciśnieniu hydraulicznym 3 bar korpus armatury: odcynkowany mosiądz (MS 63) perlator uchwyt (metal) bez zestawu odpływowego bez cięgna zestawu odpływowego szybki montaż przyłącze poprzez rurki miedziane wypływ: nieruchomy wysięg: 150 mm chrom uchwyt z powłoką szklaną czarną 51692177 …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentHansa
Montażstojąca
Ilość uchwytówjednouchwytowa
Kolorchrom
Kod producenta51692177

Masz dość swojej starej łazienki? Postaw na jakość i piękno. Bateria umywalkowa Hansa DESIGNo 51692177, to mały element o wielkim znaczeniu dla wyglądu całej łazienki. Zwróć uwagę na jej formę i wykonanie.

Wprowadzenie

Łazienka pełni funkcję nie tylko użytkową. W nowoczesnych domach, pełni funkcję relaksacyjną i wypoczynkową. Wspomaga regenerację i ułatwia odzyskiwanie sił po ciężkim dniu. Dlatego miejsce to powinno być stylowe, ale i stonowane tak, aby nic nam nie przeszkadzało w wypoczynku pod prysznicem czy w wannie.

Wybór i montaż

O tym jak wygląda łazienka często decyduje szczegół - bateria umywalkowa. Drobny element, którego wybór wpływa na wygląd całego pomieszczenia. Bateria ta, powinna łączyć w sobie funkcjonalność oraz styl, dzięki czemu dopełni spójnego obrazu w łazience. Przy wyborze baterii często musimy liczyć się z rodzajem instalacji wodnej, która już jest zainstalowana w naszej łazience. Powinniśmy także zwrócić uwagę na umywalkę oraz to w jaki sposób pozwala na zamontowanie baterii. Kolor chrom, w którym dostępna jest bateria, to stylowa barwa, która będzie pasowała do wielu różnorodnych łazienek. Baterie możemy podzielić na trzy typy: jednootworowe z mieszaczem, dwuotworowe oraz trzyotworowe. Dodatkowo są też wspominane baterie naścienne oraz stojące. W przypadku, gdy wybrana przez nas umywalka nie ma otworów do instalacji baterii, jesteśmy zmuszeni wybrać baterię ścienną. Możemy ewentualnie wywiercić potrzebny otwór w armaturze (niektóre modele umywalek oferują tę możliwość), jednak wiąże się to z ryzykiem uszkodzenia ceramiki.

Specyfikacja

Wiele baterii z kurkami ma głowice ceramiczne, dzięki czemu nie kapie z nich woda. Baterie często posiadają perlatory, czyli końcówki napowietrzające wodę, powodując tym samym, że optycznie wydaje się jej więcej. Dobry perlator jest w stanie oszczędzić od 15% do 60% wody. Wszystko dzięki wspomnianemu napowietrzaniu. Wielkości wylewek w bateriach umywalkowych różnią się nie tylko wielkością, ale także strumieniem wody i kątem jego nachylenia. Niskie, krótkie baterie sztorcowe z krótką wylewką, sprawdzają się przy małych, płytkich umywalkach. Wyższe wymagają głębszej umywalki i większej przestrzeni dookoła. Jeśli odpowiednio dobierzemy baterię do armatury, nie powinniśmy mieć problemu z wychlapywaniem wody poza obręb zlewu, a także z funkcjonalnością.

Podsumowanie

Decydując się na nową baterię do naszej łazienki, musimy pamiętać, że jest to zakup na długi czas. Warto więc kupić sprzęt miły dla oka, ale i solidny. Pamiętajmy o kilku radach, które przydadzą się podczas wyboru i montażu baterii. Nie montujmy baterii zbyt blisko ściany. Utrudni nam to możliwość czyszczenia armatury. Ścienne wersje baterii umywalkowych powinno się instalować w odległości od 25 do około 35 cm nad górną krawędzią armatury. Bierzmy pod uwagę, że urządzenie to jest najczęściej eksploatowanym elementem łazienki - każdego dnia. Wybierajmy więc solidniejsze - często droższe modele. Najtańsze są najczęściej najmniej wytrzymałe. Warto więc zaoszczędzić sobie niepotrzebnych wydatków na przyszłość. Dla najlepszego efektu, najlepiej jest kupić wszystkie baterie z tej samej serii. Bateria Hansa DESIGNo 51692177, jest przykładem solidnej i stylowej baterii, która będzie pasowała do wielu różnorodnie zaprojektowanych łazienek. Ta prosta i estetyczna bateria nie tylko zagwarantuje pełną funkcjonalność, ale także nada nowego charakteru armaturze.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też