Menu

Gablota FUNNY Królik 2xA4 FUNNY gablota 2xA4 królik

Opis

Zabawne i kolorowe gabloty FUNNY w fantazyjnej oprawie to zupelnie nowa forma przedstawienia danych i przyciagniecia uwagi odbiorcy. Dzieki nim Panstwa ogloszenia pozyskaja uwage kazdego dziecka i rodzica, a ich oprawa ozdobi budynek w ciekawy sposób.

Gabloty wystepuja w róznych wzorach, kolorach i formatach. WZORY: - Pingwin, Mis, Sowa, Zólwik, Królik i Motyl. Odcienie standardowE: - zólty (RAL 1017), czerwony (RAL 3020), zielony (RAL 6018), turkusowy (RAL 6034).

DOSTEPNE FORMATY: - 2xA4 (h.400 x 550 mm) – Królik i Motyl - 4xA4 (h.750 x 550 mm) – Pingwin i Mis - 6xA4 (h.750 x 750 mm) – Sowa i Zólwik budowa: - Gablota do użycia wewnatrz lub na zewnatrz pomieszczen - Profil aluminiowy malowany proszkowo - Spód magnetyczny z blachy (gr.

2 mm) cynkowanej ogniowo w wybranym ksztalcie, polakierowanej w kolorze ramy - Glebokosc 30 mm - Oszklenie z pleksi wytrzymałej na uderzenia o grubosci 4 mm - Drzwi otwierane na bok, wymienne i odwracalne bez uzycia narzedzi i zdejmowania gabloty - Uszczelnienie gabloty z elastomeru, ponadto otwory uniemożliwiajace parowaniu - Zamek „bezpieczenstwa, 2 kluczyki - Magnesy: GRATIS (1 na kazde A4) MONTAZ: - Mocowanie do sciany OPCJONALNIE: - Oswietlenie LED ZAPRASZAMY DO KATEGORII AKCESORIA, W KTÓREJ ZNAJDA PANSTWO MAGNESY DO MOCOWANIA wszelkich OGLOSZEN W GABLOTACH MAGNETYCZNYCH

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.