Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Artykuły hydrauliczne.

Artykuły hydrauliczne

25807 produktów z 100 sklepów

strona 1 z 1291

Wylewka prysznicowa ścienna

w kategorii Wylewki łazienkowe

Producent SANITARIO SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 52 zł

Wylewka prysznicowa z przegubem

w kategorii Wylewki łazienkowe

Producent SANITARIO SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 41%

Grohe Ondus Wylewka wannowa, chrom 13210000

w kategorii Wylewki łazienkowe

Producent Grohe

… kształty zostały dodatkowo podkreślone za pomocą ekstrawaganckiego wykończenia.GROHE Ondus® to produkt dopasowany do naszych oczekiwań i umożliwiający dzięki temu stworzenie własnej świątynii relaksu.Łazienka to jedno z nielicznych miejsc, w którym możemy dać wyraz swojemu wnetrzu.Charakterystyka produktu:- do montażu podłogowego- do montażu podłogowego z elementem podłogowym … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Artykuły hydrauliczne

Artykuły hydrauliczne to rozległa sekcja, skupiająca wszelkiego typu urządzenia i komponenty do instalacji hydraulicznych. Jeśli chcą państwo korzystać z czystej i bezpiecznej wody, najlepiej sprawdzić kategorię z filtrami hydraulicznymi, w której znaleźć można również różnego rodzaju urządzenia uzdatniające wodę (np. zmiękczacze czy odkamieniacze). Kategorie z wpustami, rurami, kolankami, złączkami i zaworami skupiają niemal wszystkie elementy, niezbędne do konstrukcji i naprawy instalacji wodno – kanalizacyjnej. Oczywiście niezbędne będzie także odpowiednie uszczelnienie i zabezpieczenie tego typu konstrukcji. W tym celu warto zajrzeć do działu z uszczelkami hydraulicznymi.

Dodatkowo znajdziemy tu takie elementy instalacji jak: śruby mocujące, osłony zaworów, wsporniki, węże, elementy zewnętrzne (między innymi kontrolery, elementy do głowic prysznicowych), urządzenia mechaniczne montowane w infrastrukturze wodno - kanalizacyjne (silniczki hydrauliczne, agregaty podnoszące) czy też specjalistyczne maszyny (np. maszyna do czyszczenia rur i kanalizacji). Dla tych, którzy chcą kontrolować ilość zużywanej wody, dostępny jest szeroki asortyment wodomierzy. W naszej ofercie można znaleźć produkty takich firm jak Hansgrohe, Wavin, Viera, Kan, Klaudi, Geberit i wielu innych.

Sprawdź też