Menu

Absorbine UltraShield Spray przeciw owadom 946 ml Czarna Absorbina

Cechy produktu

  • Producent Absorbine 

Opis

Najnowocześniejszy przystępny na rynku repelent jeden z najmocniej rozwiniętych środków przeciw owadom przeznaczony do użytkowania w pomieszczeniach ośrodków jeździeckich Jest sprawny do 14 dni używany u koni, kuców, psów w boksach i na podściółkę posiada 3 aktywne substancje: naturalna pyretryna (otrzymywana z chryzantemy), permetryna oraz butotlenek piperonylu Odstrasza meszki, muchy, komary, gzy, ślepaki i muchy krwiopijne Zabija pchły i kleszcze gromadzi dwa filtry przeciwsłoneczne w celu wydłużenia wydajnego działania Pielęgnuje i nawilża – mieści aloes i lanolinę błogi cytrynowy zapach Po zastosowaniu należy lekko wyszczotkować sierść, co zwiększy jej połysk Nie stosować u kotów nie należy aplikować środka w pomieszczeniach, w których przechowywana jest pasza preparat toksyczny dla organizmów wodnych, a także pszczół UWAGA: naturalna pyretryna i plastikowy pyretroid, zabijają i odstraszają w ten sam sposób tzn.

działają na kontakt. Ten spray nie stwarza niewidzialnego blokującego ekranu wokół zwierzęcia. Owad usiądzie na koniu, lecz nie zdąży go ugryźć. Ten kontakt z preparatem odstrasza muchę a później powoduje śmierć przez porażenie jej centralnego układu nerwowego.

Opakowanie – butelka wielokrotnego stosowania z rozpylaczem 946 ml nr pozwolenia 6370/15 Skład: permethrin 0,50% w/w pyrethrine & pyrethroide 0,10 % w/w piperonylbutoxid 1,00 % w/w aloe lanolin citroneol

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.