Manu

Artykuły metalowe

Kategoria Artykuły metalowe zawiera wszelkie produkty wykonane z metali i mające zastosowanie w pracach instalacyjnych czy montażowych. Gwoździe przydają się do mocowania elementów różnego rodzaju. Jednak aby nasza praca nie poszła na marne, musimy pamiętać o doborze odpowiednich gwoździ do konkretnego zadania. Jeśli więc planujemy konstrukcję więźby dachowej, powinniśmy się zaopatrzyć m.in. w gwoździe kotwowe, takie, jak z firmy Domax. Z pewnością wszelkie prace postępują szybciej dzięki odpowiednim urządzeniom. Na przykład przy wbijaniu gwoździ czy zszywek główną pracę mogą wykonać za nas gwoździarki pneumatyczne marki Frame czy Yato. A do obcinania stalowych lub miedzianych rur proponujemy wyrób firmy Ridgid (znajdziesz go w Pozostałych artykułach metalowych).

Ale samymi gwoździami też nie zrobimy wszystkiego. Na przykład, gdy chcemy zamocować jakiś element mocno, ale jednocześnie tak, by można było go zdjąć bez jego uszkodzenia, właściwszym rozwiązaniem będą śruby i nakrętki. Śruby wysokiej jakości produkuje wiele firm z naszej oferty, choćby Benox czy Toolcraft. Podobnie do montażu okien lub drzwi lepiej od gwoździ sprawdzą się specjalne wkręty Wkręt-Met. Gwoździ nie użyjemy także do zabezpieczenia przewodów przed ich rozłażeniem się na wszystkie strony. Do tego przeznaczone są specjalne opaski z tworzyw sztucznych, jakie opracowały firmy Onnline oraz Haupa.

W tej kategorii znajdziesz także artykuły do zabezpieczenia Twojego domu i całego obejścia. Pierwszą, nieraz nawet najlepszą, linią obrony może być Twój pies. Aby jednak nasz wierny zwierzak nie atakował wszystkich obcych po całej okolicy, powinniśmy zadbać o łańcuch dla niego. Odpowiednie dla zwierząt znajdziesz oczywiście w podkategorii łańcuchy. Do zabezpieczenia Twoich piwnic, schowków, a nawet bagażu czy roweru, znajdziesz u nas wiele modeli kłódek. Bez względu jednak na ich rodzaj, warto przede wszystkim rozważyć nabycie produktów atestowanych na większą wytrzymałość antywłamaniową. Zwłaszcza, jeśli mają one służyć ochronie cennych rzeczy. Tego typu kłódki produkują m.in. Gerda i LOB.

Z kolei bezpieczeństwo Twoich drzwi domowych, oprócz zamków, mogą też zwiększyć zasuwki. Ich praktyczne przeznaczenie wcale nie musi oznaczać produktów bez stylu. Wystarczy obejrzeć zasuwki o staroświeckim, ale dekoracyjnym wzornictwie, jakie proponuje firma Amig. Skoro już jesteśmy przy drzwiach, to warto wiedzieć, że także zawiasy mogą coś ciekawego wnieść. Na przykład zawiasy wpuszczane, produkowane przez firmę Kubica czy Remor. Znikają w skrzydle i ościeżnicy drzwi, nadając zupełnie nowy wygląd całości. A może chciałbyś zmienić zawiasy w swojej furtce na bardziej trwałe? Poszukaj odpowiednich dla siebie w podkategorii zawiasy.

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Artykuły metalowe.

Geberit kołek rozporowy M8 461.037.26.1
6

1 oferta

Geberit kołek rozporowy M8 461.037.26.1

  • Asortyment kołek rozporowy 
Plusk Więcej informacji
Wkręt PSCW18
0,30

1 oferta

Wkręt PSCW18

  • Asortyment wkręt 
Global Water - nowoczesne filtry do wody

639 opinii

Więcej informacji
Wkręt PSCW22-BB
0,60

1 oferta

Wkręt PSCW22-BB

  • Asortyment wkręt 
Global Water - nowoczesne filtry do wody

639 opinii

Więcej informacji