Moje konto
  • Gorset grzbietowo-lędźwiowy 130 Gorset grzbietowo-lędźwiowy 130

Gorset grzbietowo-lędźwiowy 130

1 oferta z 1 sklepu

Producent Variteks WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentVariteks

Gorset grzbietowo-lędźwiowy elastyczny Elastyczne gorsety Varitex są produkowane z tkaniny "MILLERIGHE". Elastyczność gorsetów zapewnia doskonały ucisk i tym samym stabilizację ciała. Zapobiegają poceniu się dzięki przewiewności użytych do wyrobu tkanin.

Do stosowania w dolegliwościach przepukliny dyskowej, bólu lędźwiowym (lumbago) oraz rwie kulszowej. Wspiera plecy i zapobiega przenoszeniu ciężaru ciała na odcinek lędźwiowo-krzyżowy kręgosłupa. Uciśnięcie powłok brzusznych wspomaga prawidłowe rozłożenie sił działających na kręgosłup.

Instrukcja użytkowania: Pas nie powinien być narażany na działanie słońca, kurzu oraz dużej wilgotności. Pas ma być noszony tak jak na zdjęciu na opakowaniu. Pas ma być używany na bieliźnie. Przed użyciem konieczne jest zasięgnięcie porady lekarza.

Skład: 63% Poliamid, 15% Elastan, 12% Bawełna, 10% Poliester Pas prać ręcznie w letniej wodzie używając mydła . Nie używać wybielaczy i nie odwirowywać. Przed praniem należy wyjąć metalowe szyny . Pasa nie należy prasować, prać na sucho ani czyścić chemicznie.

Suszyć w temperaturze pokojowej na ręczniku. Rozmiary: Aby dobrać właściwy rozmiar należy zmierzyć obwód tali.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.