Menu

Atlas HMS Tytan 12

Cechy produktu

  • Producent HMS 
  • Rodzaj atlas 

Opis

HMS Atlas do ćwiczeń Tytan 12 duży zakres funkcji

Atlas do ćwiczeń HMS to stanowczo nowoczesne urządzenie, które pozwala na realizację kompleksowego treningu wszystkich partii ciała. Łączy w sobie bowiem funkcje takich sprzętów ćwiczeniowych jak:

  • motylek,
  • wyciąg dolny,
  • wyciąg górny,
  • modlitewnik,
  • ławka skośna,
  • stanowisko do pompek, treningu nóg i mięśni brzucha.

Wszystko to umożliwia przeprowadzenie planu treningu siłowego, wytrzymałościowego i opartego na redukcję tkanki tłuszczowej. Wygodny transport urządzenia i jego kompaktowe rozmiary sprawiają natomiast, że może być stosowane także w domu.

kompozycja spełniająca Twoje potrzeby

producent dołożył wszystkich starań, aby wszelkie ćwiczenia realizowane były w wygodnych warunkach. Zamontowane siedziska pokryte zostały specjalną tkaniną obiciową, która jest komfortowa i istotnie wytrzymała. Wszelkie uchwyty stworzono natomiast z wygodnej gumy, ewidentnie ułatwiającej realizację zadań treningowych.

konstrukcja atlasu została optymalnie wyprofilowana, żeby jak najlepiej zintegrować się do użytkownika. Wykorzystane materiały pozwalają natomiast utrzymać urządzenie w jednostajnej pozycji przez cały czas. Tytan 12 jest więc sprzętem o profesjonalnym charakterze – podobne urządzenia spotkać można w najlepszych siłowniach.

Zadbaj o swoją muskulaturę

Rozbudowana konstrukcja atlasu do ćwiczeń HMS Tytan 12 przekłada się na możliwość kompleksowej stymulacji wszelkich partii ciała. Przeprowadzane ćwiczenia wpływają między innymi na mięśnie piersiowe, naramienne, grzbietowe, a także mięśnie brzucha, ramion i nóg. W ten sposób bezdyskusyjnie łatwiej można zwiększyć masę mięśniową, a przy okazji zadbać o ogólną wydolność organizmu.

artykuł
firma
Kod producenta
17-3-052
EAN
5907695500707
informacje podstawowe
ilość stanowisk
2
Maksymalna waga użytkownika [kg]
100
Waga stosu [kg]
68
Długość [cm]
160
Szerokość [cm]
225
Wysokość [cm]
212
Przyrządy do ćwiczeń
Ławka
Modlitewnik
Motylek
Wyciąg dolny
Wyciąg górny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.