Menu

Atlas Kulturystyczny Hiton Polska 4400

Cechy produktu

  • Producent HITON POLSKA 
  • Rodzaj atlas 

Opis

Hiton Polska 4400 to bardzo mocny jednostanowiskowy atlas kulturystyczny idealny do domowej siłowni. Jednostajna budowa atlasu pozwala na wykorzystywanie osobom o wadze nawet do 120 kg

Waga całego stosu obciążeń to aż 45 kg a dzięki zaimplementowaniu systemu przełożenia linek 2:1 odczuwalny maksymalny ciężar podczas ćwiczeń to 90 kg. Obszerna liczba bloczków w stosie daje użytkownikowi szeroki zakres regulacji obciążenia dopasowanego do wykonywanego ćwiczenia.

Możliwość dostosowywania wysokości takich komponentów jak modlitewnik, pozwala na komfortowe wykonywanie ćwiczeń równocześnie wysokim jak i niskim użytkownikom.

Atlas wyekwipowany został w stację motylkową do rozpiętek (z dodatkową opcją wyciskania w przód), wyciąg dolny, wyciąg górny, wyciąg środkowy, modlitewnik i przyrząd do ćwiczeń nóg.

użycie karabińczyków przy wyciągach daje możliwość prędkiej zmiany wchodzących w skład zestawu drążków i uchwytów.

szeroka gama funkcji atlasu pozwala użytkownikowi ćwiczyć praktycznie wszystkie partie mięśniowe ciała takie jak np. Mięśnie rąk, klatki piersiowej, brzucha, nóg a także pośladki.

Ćwiczenia na atlasie od lat są bardzo lubiane wśród panów, ale także wśród kobiet lubiących sobie możliwość produktywnego ćwiczenia nóg.

producenta Hiton Polska poza potężną konstrukcją w dodatku zadbał o bezpieczeństwo użytkowników wyposażając atlas w osłonę stosu.

Najważniejsze dane:
  • konkretna stalowa konstrukcja.
  • Wyciąg górny do ćwiczenia mięśni ramion, pleców i barków.
  • Ramiona do rozpiętek (stacja motylkowa)
  • Wyciąg dolny

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.