Menu

Adler. Tajemnica Zamku Bazina - audiobook

Opis


Oryginalna i emocjonująca powieść przygodowa ze sporą dawką fantastyki i humoru.

W śladowym miasteczku na południu Anglii dochodzi do krwawych incydentów. Początkowo ofiarami enigmatycznych napadów są lokalne zwierzęta, jednak z biegiem czasu ataki nasilają się. Wreszcie w noc Halloween, w trakcie obłędnej imprezy w ruinach klasztoru, dochodzi do prawdziwej tragedii. Policja uchyla się od rzucenia światła na sprawę, więc mieszkańcy osady sami zaczynają szukać winnych. Na zaproszenie jednego z nich, do miasteczka przybywa młody zoolog Adler, syn legendarnego szkockiego biologa i łowcy. Adler początkuje prywatne śledztwo i stopniowo odkrywa mroczne sekrety okolicznych lasów. Historia prędko zmierza do zaskakującego i krzywdzącego końca.

"Wyatt poprawił kciukiem okulary i zmusił się, by odczytać skąpą treść sensacyjnego artykułu. Głosił on, co następuje: CZY W PELHAM GRASUJĄ POTWORY? Dziś o poranku mieszkaniec Pelham znalazł zwłoki makabrycznego stworzenia. Niezidentyfikowany stwór posiadał drapieżne pazury, ostro zakończone kły i wykrzywiony dziób. Ciało potwora spłynęło w strumieniu ze Wzgórza świętej Anny. Nigdy przedtem w okolicach Pelham nie obserwowano takich zwierząt. Redakcja Pelham Online apeluje do Czytelników o pomoc w identyfikacji tajemniczego drapieżnika.„

niebanalna i wielowątkowa fabuła, obracająca się wokół nieodgadnionych wydarzeń. Dowcipnie opowiedziane przygody bohaterów przeplatają się z mrocznymi scenami, wytwarzającymi fantastyczny i zagadkowy, a zarazam tak realny, klimat powieści.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.