Menu

Baśń o dębowym sercu - audiobook

Opis

"Baśń o dębowym sercu" opowiada historię dzielnego i szlachetnego Antka, który postanawia przywrócić swojej rodzinnej miejscowości dawne, zielone oblicze. Na swojej drodze napotyka dużo przygód i przeszkód.

Niestraszny mu jednak ani czarnoksiężnik, ani nawet smok! Dzięki pomocy przyjaciół i wierze we własne możliwości osiągnie swój cel - w wiosce znów zapanuje radość, harmonia i różnorodność, na straży, których będzie stał szczęśliwy Dąb. Symbol przyjaźni łączącej człowieka z naturą.

Baśń uczy dzieci nie tylko odróżniać dobro od zła i szacunku do przyrody, ale także w dostępny sposób prezentuje istotę walki o wspólną, udoskonaloną przyszłość i to,choćby najmłodsi posiadają ogromny wpływ na jej kształt. Dziecięcą wyobraźnię pobudzi nie tylko historia odważnego Antka, pomogą w tym również piękne i bajeczne ilustracje przygotowane przez Pawła Kasperka, któremu autor baśni powierzył ich wykonanie.

Bajka uczy szacunku do przyrody i demonstruje, iż na odwagę w życiu zdobyć się może każdy z nas – starczy wydobyć ją z głębi serca…

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.