Menu

Dlaczego nie Ty - (AUDIOBOOK) - Andrzej Kifonidis

Cechy produktu

  • ISBN 9788379005062 
  • Autor Andrzej Kifonidis 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Rok wydania 2016 

Opis

„Dlaczego nie TY?” Andrzeja Kifonidisa jest poradnikiem motywacyjnym, który koncentruje się wokół zasad mentalnych, używanie których pomaga i upraszcza wydajne działanie. Sugestie te są szeroko znane w psychologii biznesu, gdyż należą do sfery behawioralnej aktywnego twórcy pracy, czyli pracownika, także w sensie samozatrudnienia. Autor omawia te zasady i sugestie posiłkując się własnym doświadczeniem zaczerpniętym z życia prywatnego i obszaru zawodowego, ale wspomnieć w tym miejscu należy,obfita porcja inspiracji pochodzi z mistrzowskich źródeł, a mianowicie z ust i umysłów szeroko znanych na świecie mówców i pisarzy motywacyjnych, jak na przykład Jim Rohn. Autor także i na tym polu może podzielić się swoim doświadczeniem, jako iż w wielu takich spotkaniach uczestniczył osobiście.

aktualnie, po latach samorealizacji i zdyscyplinowanego funkcjonowania zgodnego z opisywanym w tej książce modelem twórczego i ekspansywnego działania, autor pokazuje w jaki sposób pracuje na tych zasadach, pełniąc funkcję dyrektora w znacznym przedsiębiorstwie, od pracownika szeregowego, po dyrektora zarządzającego.


darmowy fragment:
Posłuchaj

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.