Menu

Jak zrzucić 40 kg w trzy miesiące - audiobook

Opis

Czy kiedykolwiek byłeś na jakiejkolwiek diecie?
Jak długo?
Jakie były efekty?
Czy się męczyłeś?
Czy było to niełatwe?
Jak szybko trwał powrót do poprzedniego stanu?
Jak oceniasz siebie w tych próbach? Był to dla ciebie sukces czy porażka?
Być może odpowiedź na te wszystkie pytania jest zawarta w treści audiobooka. Sama metoda sprowadza się do przestawienia w głowie procesu odchudzania nie jako ogromnego wysiłku i wyrzeczenia, tylko jako cyklu przyjemnego od samego początku, służącego zdrowiu a co za tym idzie szczęściu.
Jest 8 miliardów ludzi na ziemi. Przynajmniej 1/3 ludzkości boryka się z problemem nadwagi i otyłości. Prognozy na przyszłość są zatrważające. Trzeba coś z tym robić. Każde działanie, również ten audiobook, ma służyć tej idei pomagania ludziom.
Powszechna jest wiedza, iż człowiek jako istota składa się z ciała, umysłu i duszy. Metoda odchudzania zawarta w audiobooku traktuje nad wyraz poważnie równowagę między tymi elementami. Trwały efekt diety musi być wspierany poprzez pozytywne myślenie i poukładanie spraw duchowych bez względu na wiarę.
Jeśli te trzy części współgrają ze sobą okazuje się, że samo ODCHUDZANIE jest bardzo PROSTE a choćby PRZYJEMNE.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.