Menu

Opowieści ciotki Dorotki - audiobook

Opis

Opowieści Ciotki Dorotki" Doroty Radke-Popow to zbiór 8 bajek wierszowanych dla dzieci w formie audiobooka. W ich skład wchodzą następujące bajki:
1. O smoku co nie chciał zjeść królewny
2. Żona dla króla
3. Bajka o dobrym diabliku
4. Bajka o Antku rozbójniku
5. Znikomy obszerny Fafik
6. Zaczarowana żabka
7. Elfik śladowy
8. Wróżka Zębuszka
rewelacyjne dla każdego dziecka.


Kilka słów od autorki:


„Uśmiechnięta i wesoła, w szachy mąż mi nie podoła.
Jam ambitna, piękna, zgrabna, a do tego przezabawna.
Strzelam z łuku dosyć celnie, swych racji bronię dzielnie.
Optymistka, książki czytam i uśmiechem ludzi witam.
Kiedy minimalnym dzieckiem byłam, to wierszyki wciąż kleciłam.
dzisiaj bajki dzieciom piszę,niebanalne, wszędzie słyszę.
Pragnę wydać je na płycie, wkrótce o mnie usłyszycie!"


Podziękowania:
Chciałam szczególnie serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego audiobooka. Zwykle moim rodzicom za nieprzerwane wsparcie i wiarę we mnie. Mojemu mężowi i teściom oraz moim kochanym siostrom. Dziękuję także cioci i kuzynkom mieszkającym w Australii zwłaszcza za projekt frontowej ilustracji. Stanowczo podziękowania należą się mojej kuzynce, która postanowiła wesprzeć mnie swoim głosem i to właśnie ją słyszycie, czytającą bajki. Dziękuję także młodemu artyście, którego urzekła jedna z moich bajek, tak iż podarował mi do niej własnoręcznie tworzony rysunek widoczny w środku okładki (wersja audiobooka na płycie).
Nie jestem w stanie wymienić wszystkich, którzy wsparli mnie bezpośrednio i pośrednio przez portal PolakPotrafi, ale dziękuje wam droga rodzinko, przyjaciele, znajomi i nieznajomi z całego serca.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.