Menu

Bagażnik rowerowy na hak Atera Strada Sport 2

Cechy produktu

  • Producent ATERA 

Opis


Bagażnik rowerowy Atera Strada Sport 2
Bestseler sprzedaży ostatnich lat bagażnik rowerowy Atera Strada Sport. Idealna relacja ceny do jakości artykułu. Do produkcji wykorzystano wysokiej jakości materiałów, plastikowe komponenty nie pękają jak to ma miejsce w chińskich bagażnikach. Budowa nośna tworzona z wysokiej jakości stali pod wpływem ciężaru rowerów nie wygina się w czasie jazdy co zdarza się w produktach tańszych konkurencyjnych. Rynienki na których stoi rower tworzone z aluminium na których znajdują się regulowane podpory na koła w profilu klina. Ten sposób mocowania kół rewelacyjnie zabezpiecza rowery przed przesuwaniem się czasie transportu, likwiduje siły działające poprzecznie.

Bagażnik zaopatrzony w prędki i prosty system konstrukcji na haku bez wykorzystania narzędzi, zabezpieczony zamkiem. Atera Strada Sport zaopatrzona jest w wskaźnik pokazujący poprawne zamontowanie bagażnika rowerowego na haku. Rama roweru mocowana jest za pomoca ramienia z systemem mocowania Pump Fix. Ochrona ram rowerowych w bagażnikach rowerowych Atera odgrywa jednakowo ważną rolę. Punkt nacisku, wyszczerbiania lakieru w ramie roweru często są spowodowane nie procesjonalnemu systemowi mocowania albo taniego wykorzystania materiałów które nie wytrzymują obciążeń transportowych. Taśma z tworzywa mocująca rower w rdzeniu ma zatopioną metalową taśmę, miękkie gumowe wkładki finezyjnie pewnie zabezpieczają ramę roweru. System napinania paska do mocowania ramy roweru wyekwipowany jest w funkcję ochronną. Jeśli siła naciągu paska jest zbyt obfita pasek automatycznie przeskakuje do korzystnego naciągu. Zbyt mocne napięcie i uszkodzenie ramy roweru jest niemożliwe. Rowery w bagażniku atrea zabezpieczone zamkiem.

Bagażnik rowerowy Atera Strada 2 zezwala na przewożenie rowerów elektrycznych do 30 kg. Maksymalne obciążenie platformy to 60 kg. Opcjonalnie każdy bagażnik rowerowy Atera Strada umożliwia rozbudowę platformy o jeden rower. Mając bagażnik rowerowy atera strada 2 opcjonalnie istnieje możliwość rozbudowania platformy do trzech rowerów. Atera spełnia wszystkie wymagania prawne do wykorzystywania w UE, jest wyposażona w instalację elektryczną 13 pin. Oryginalny system odchylania zezwala na luźny dostęp do bagażnika w samochodzie. Kompaktowe rozmiary 100 cm/ 20 cm / 59 cm pozwalają na luźne schowanie Atery w większości bagażników naszych samochodów. Platforma rowerowa produkowana w Niemczech objęta jest 3 letnią gwarancją.

Naszym zdaniem jest to najtańszy bagażnik klasy premium, który nie bez powodu jest bestselerem sprzedaży od lat. Bezsprzecznie polecamy.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.