Menu

Bagażnik rowerowy na hak ATERA STRADA SPORT 3 + adapter

Cechy produktu

  • Producent ATERA 

Opis


Bagażnik rowerowy Atera Strada Sport 3 + Adapter na 4 rower
Bestseler sprzedaży ostatnich lat bagażnik rowerowy Atera Strada Sport. Rewelacyjna relacja ceny do jakości towaru. Do produkcji wykorzystano wysokiej jakości materiałów, plastikowe komponenty nie pękają jak to ma miejsce w chińskich bagażnikach. Konstrukcja nośna produkowana z wysokiej jakości stali pod wpływem ciężaru rowerów nie wygina się w czasie jazdy co zdarza się w produktach tańszych konkurencyjnych. Rynienki na których stoi rower wyprodukowane z aluminium na których znajdują się dostosowywane podpory na koła w profilu klina. Ten sposób mocowania kół świetnie zabezpiecza rowery przed przesuwaniem się czasie transportu, likwiduje siły działające poprzecznie.

Bagażnik wyposażony w prędki i prosty system konstrukcji na haku bez zastosowania narzędzi, zabezpieczony zamkiem. Atera Strada Sport wyposażona jest w wskaźnik prezentujący dobre zamontowanie bagażnika rowerowego na haku. Rama roweru mocowana jest za pomoca ramienia z systemem mocowania Pump Fix. Ochrona ram rowerowych w bagażnikach rowerowych Atera odgrywa równie ważną rolę. Punkt nacisku, wyszczerbiania lakieru w ramie roweru często są spowodowane nie procesjonalnemu systemowi mocowania albo taniego użycia materiałów które nie wytrzymują obciążeń transportowych. Taśma z tworzywa mocująca rower w rdzeniu ma zatopioną metalową taśmę, miękkie gumowe wkładki subtelnie pewnie zabezpieczają ramę roweru. System napinania paska do mocowania ramy roweru zaopatrzony jest w funkcję ochronną. Jeśli siła naciągu paska jest zbyt wielka pasek samoczynnie przeskakuje do poprawnego naciągu. Zbyt potężne napięcie i zniszczenie ramy roweru jest niemożliwe. Rowery w bagażniku atrea zabezpieczone zamkiem.

Bagażnik rowerowy Atera Strada Sport plus adapter umożliwia przewożenie czterech rowerów. Maksymalna masa jednego roweru nie może przekroczyć 30 kg, maksymalne obciążenie to 68 kg. Atera spełnia wszystkie wymogi prawne do stosowania w UE, jest wyekwipowana w instalację elektryczną 13 pin. Specyficzny system odchylania umożliwia swobodny dostęp do bagażnika w samochodzie. Kompaktowe wymiary 100 cm/ 20 cm / 90 cm umożliwiają swobodne schowanie Atery w większości bagażników naszych samochodów. Platforma rowerowa stworzona w Niemczech objęta jest 3 letnią gwarancją.

Naszym zdaniem jest to najtańszy bagażnik klasy premium, który nie bez powodu jest bestselerem sprzedaży od lat. Niezaprzeczalnie polecamy.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.