Menu

Bagażnik rowerowy na hak (platforma) NORAUTO Rapidbike 4

Cechy produktu

  • Producent NORAUTO 

Opis

Montowany fabrycznie, uchylny (możliwość dostępu do bagażnika, bez konieczności zdejmowania rowerów), w pełni składane uchwyty. Zapobiega obijaniu się rowerów. Zabezpieczenie antykradzieżowe. Stalowa kompozycja wytrzymała na promienie UV oraz korozje.

Łatwy montaż.. UWAGA! Bagażnik ten nie jest kompatybilny z hakiem holowniczym BRINK zaopatrzonym w zaczep kulowy: RMC (do pojazdów hybrydowych i organicznych). Bagażnik rowerowy podwieszany NORAUTO pasuje nieprzeciętnie do przewozu maksymalnie 4 rowerów.

Ręczny mechanizm odchylania zezwala na luźny dostęp do bagażnika większości samochodów. Bagażnik na 4 rowery fabrycznie montowany prosty montaż na haku holowniczym bez użycia narzędzi. Składane środkowe ramiona bagażnika upraszczają przechowywanie, nie zajmując dużo miejsca w bagażniku samochodu.

Każdy rower mocowany jest za pomocą 2 praktycznych pasów mocujących z zapadką gwarantujących szybkie mocowanie rowerów, niepowodując równocześnie uszkodzenia ramy rowerów, niezależnie od ich średnicy.

dodatkowo, bagażnik zabezpiecza skutecznie rowery przed ich ewentualnym obijaniem się w trakcie transportu. Zaczepy optymalne mocowanie oraz niezwykle prawidłową stabilność rowerów na bagażniku. Umocniona kompozycja stalowa bagażnika Rapidbike 4 gwarantuje idealną niepodatność na korozję, a także promieniowanie UV.

W celu zapewnienia ulepszonej ochrony przed kradzieżą, bagażnik został zaopatrzony w zabezpieczenie antykradzieżowe zaczepu kulowego. W celu zabezpieczenia rowerów, zalecane jest wykorzystanie blokady w postaci linki antykradzieżowej.

W pakiecie znajdują się na dodatek dodatkowe pasy gwarantujące solidne mocowanie, a także zabezpieczenie rowerów na bagażniku rowerowym w trakcie transportu. Dostępny też w wersji przeznaczonej do przewozu 2 albo 3 rowerów.Bagażnik został zaopatrzony w płytę z tylnym oświetleniem z 4 funkcjami oraz wtyk z 7-pinami do haka holowniczego oraz w dodatku Gratis dodajemy ramke z oświetleniem 6 funkcyjnym i wtyczką 13pin.Bagażnik spełnia wymagania normy XPR18904-4.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.