Menu

Bagażnik rowerowy na hak (platforma) NORAUTO Rapidbike Premium 3+

Cechy produktu

  • Producent NORAUTO 

Opis

Fabrycznie montowany, uchylny System mocowania nieskomplikowany i prędki w konstrukcji bez wykorzystania narzędzi Zabezpieczenie antykradzieżowe broniące przed kradzieżą rowerów jak i samego bagażnika. Specjalna powłoka ochronna przed korozją i promieniami UV.

Możliwość transportu rowerów z silnikiem elektrycznym.. UWAGA! Bagażnik ten nie jest kompatybilny z hakiem holowniczym BRINK wyposażonym w zaczep kulowy: RMC (do pojazdów hybrydowych i organicznych). Bagażnik rowerowy NORAUTO PREMIUM pasuje nieprzeciętnie do częstego i przewozu maks.

2 rowerów. Nie utrudnia dostępu do bagażnika pojazdu dzięki poręcznej funkcji odchylania obsługiwanej jedną ręką. Wielki kąt odchylania zezwala na otwieranie i zamykanie tylnych drzwi. Jednocześnie montaż jak i demontaż bagażnika (zmontowanego fabrycznie) na haku holowniczym nie wymaga żadnych narzędzi i zajmuje kilka sekund.

Szczęki mocujące ramę roweru szybkie mocowanie ramy i produktywne blokowanie rowerów, natomiast przesuwne i regulowane uchwyty umożliwiają transport różnorodnych wymiarów rowerów. Szczęki mocujące produkowane z miękkiej gumy mocują stabilnie rower i chronią przed zarysowaniami, dostosowując się doskonale do przeróżnych średnic rur ramy roweru.

ponadto, bagażnik Rapidbike Premium, zabezpiecza rowery przed ich ewentualnym obijaniem się podczas transportu i konstrukcji. Bagażnik rowerowy na 2 rowery NORAUTO PREMIUM umożliwia jeszcze transport 1 roweru posiadającego silnik elektryczny (do 30kg maks.).

W celu zapewnienia ulepszonej ochrony przed kradzieżą, bagażnik został wyekwipowany w zabezpieczenie antykradzieżowe zaczepu kulowego chroniące sam bagażnik oraz zamki zabezpieczające na każdym z uchwytów mocujących rowery.

na dodatek, bagażnik ma w pakiecie 4 stopki, które pozwalają wygodnie przytrzymać bieżnika w trakcie jego przechowywania. Bieżnik Rapidbike Premium charakteryzuje się usztywnioną konstrukcją stalową pokrytą farbą zabezpieczającą przed promieniowaniem UV oporną na korozję, uderzenia oraz skomplikowane warunki pogodowe.

Bagażnik został wyekwipowany w płytę z tylnym oświetleniem z 6 funkcjami, a także gniazdo z 13 pinami do haka holowniczego. W sytuacji wyposażenia auta w 7-pinowe, istnieje możliwość użycia przejściówki, umożliwiającej konwersje gniazda 7-pinowego w 13-pinowe.

Istnieje także wersja bagażnika na 3 rowery.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.