Menu

Bagażnik rowerowy na hak (podwieszany) NORAUTO Rapidbike 4S

Cechy produktu

  • Producent NORAUTO 

Opis

Składane uchwyty. Montowany fabrycznie, uchylny (możliwość dostępu do bagażnika, bez konieczności zdejmowania rowerów). Ergonomiczne zaczepy. Zabezpieczenie antykradzieżowe bagażnika. Nieskomplikowany montaż.. UWAGA!

Bagażnik ten nie jest kompatybilny z hakiem holowniczym BRINK wyekwipowanym w zaczep kulowy: RMC (do pojazdów hybrydowych i naturalnych). Bagażnik rowerowy podwieszany NORAUTO nadaje się doskonale do przewozu maks.

3 rowerów. Ręczny mechanizm odchylania pozwala na swobodny dostęp do bagażnika większości samochodów. Bagażnik na 3 rowery fabrycznie montowany łatwy montaż na haku holowniczym bez zastosowania narzędzi.

Składane ramię bagażnika upraszcza przechowywanie, nie zajmując dużo miejsca w bagażniku. Każdy rower mocowany jest za pomocą 2 praktycznych pasów mocujących z zapadką zapewniających szybkie mocowanie rowerów, niepowodując równocześnie uszkodzenia ramy rowerów, niezależnie od ich średnicy.

Każde zapięcie zagwarantuje mocne mocowanie, a także idealną stabilność rowerów na bagażniku rowerowym. Usztywniona stalowa budowa bagażnika rowerowego Rapidbike 3S zagwarantuje nadzwyczajną oporność na promienie UV oraz korozję.

Bagażnik ten został zaopatrzony w zabezpieczenie antykradzieżowe zaczepu kulowego chroniące przed kradzieżą bagażnika. W celu zabezpieczenia rowerów, zalecane jest wykorzystanie blokady w postaci linki antykradzieżowej.

W komplecie znajdują się także dopełniające pasy zapewniające solidne mocowanie i zabezpieczenie rowerów na bagażniku rowerowym w trakcie transportu. Przystępny ponadto w wersji przeznaczonej do przewozu 2, 4 et 5 rowerów.

Bagażnik spełnia kryteria normy XPR18904-4.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.