Menu

Bagażnik rowerowy na hak (podwieszany) NORAUTO Rapidbike 5S

Cechy produktu

  • Producent NORAUTO 

Opis

Składane uchwyty. Montowany fabrycznie, uchylny (możliwość dostępu do bagażnika, bez konieczności zdejmowania rowerów). Funkcjonalne zaczepy. Blokada uchwytu rowerowego. Prosty montaż.. Ten bagażnik rowerowy podwieszany NORAUTO przewozi do 5 rowerów bez ograniczeń i umożliwia luźny dostęp do bagażnika większości pojazdów dzięki ręcznemu mechanizmowi odchylania.

Ten bagażnik na 5 rowerów jest fabrycznie zmontowany i zaopatrzony w szybki i prosty system regulacji do przystępnego montażu na haku bez żadnych narzędzi. Składane ramię bagażnika upraszcza przechowywanie, nie zajmując dużo miejsca w bagażniku.

Każdy rower mocowany jest przy pomocy 2 poręcznych pasów mocujących z zapadką zapewniających prędkie mocowanie rowerów, niepowodując jednocześnie uszkodzenia ramy rowerów, niezależnie od ich średnicy.

Każde zapięcie zagwarantuje mocne mocowanie oraz rewelacyjną stabilność rowerów na bagażniku rowerowym. Rapidbike 5S posiada jednoramienną belkę podwozia wyprodukowaną ze stali wzmocnionej z zabezpieczeniem antykorozyjnym dla ulepszonej niepodatności na promieniowanie UV i korozję.

Bagażnik ten został zaopatrzony w zabezpieczenie antykradzieżowe zaczepu kulowego chroniące przed kradzieżą bagażnika. W celu zabezpieczenia rowerów, zalecane jest zastosowanie blokady w postaci linki antykradzieżowej.

W komplecie znajdują się też dopełniające pasy zapewniające konkretne mocowanie oraz zabezpieczenie rowerów na bagażniku rowerowym w trakcie transportu. Przystępny w dodatku w wersji przeznaczonej do przewozu 2, 3 i 4 rowerów.

Bagażnik spełnia wymagania normy XPR18904-4.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.