Menu

Bagażnik rowerowy na hak Taurus Basic Plus 2

Cechy produktu

  • Producent TAURUS 

Opis
PLATFORMA ROWEROWA Taurus Basic Plus 2
Bagażniki do przewozu rowerów na haku holowniczym Taurus Basic to najnowszy towar polskiej marki. Platformy z linii Basic to obecnie jedna z najciekawszych propozycji pod kątem relacji jakości do wartość.Bagażnik jest bezpieczny, jednostajny i nieskomplikowany w konstrukcji bez konieczności użycia narzędzi-a przesuwane uchwyty pozwalają na transport sprzętu o rozmaitych rozmiarach.Mocowanie nadaje się do wszystkich typów haków holowniczych. Bagażnik gromadzi wszystkie typy rowerów o dowolnych rozmiarach kół - nadaje się wyśmienicie do cięższych rowerów (do 20 kg max) jak i damskich, dziecięcych. Właściwie jedynym wyjątkiem są rowery rodzaju fatbike! Funkcja odchylania platformy zagwarantuje komfortowy, a także szybki dostęp do bagażnika samochodu jeszcze z zamontowanymi rowerami. Bagażnik pasuje do każdego modelu auta z zamontowanym hakiem holowniczym z wyjątkiem aut z kołem zapasowym na tylej klapie. Posiada zintegrowaną tablicę oświetleniową kompatybilną z oświetleniem samochodu, a także z miejscem na tablicę rejestracyjną.Platforma rowerowa z system zamykania który wykorzystany jest jednocześnie do rowerów jak i samej platformy.
kompletna ładowność nowych platform wynosi 30 kg a sam bagażnik waży natomiast 15 kg i po złożeniu ma nieduże wymiary, co ułatwia jego przenoszenie i przechowywanie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.